Президент представив нового очільника Міністерства внутрішніх справ

16 липня Володимир Зеленський представив нового очільника МВС – Дениса Монастирського.

«Це висока, відповідальна посада. Два роки ви працювали керівником правоохоронного комітету. Впевнений, що досвід пана Монастирського стане добрим підґрунтям для успішної роботи міністерства та зростання довіри», – привітав нового Міністра Прем’єр-міністр  Денис Шмигаль. 

Натомість Денис Монастирський повідомив про пріоритетні напрямки в роботі міністерства – боротьба з організованою злочинністю, розвиток проєктів «Поліцейський офіцер громади» та підхід «Community Policing».

«Ми повинні розвивати подальше розширення функціонування Системи автоматичної фотовідеофіксації порушень Правил дорожнього руху, за допомогою якої  смертність на дорогах України має зменшитись удвічі за 5 років. Крім цього, пріоритетним залишається питання збереження автодоріг, які будуються за програмою президента «Велике будівництво», будівництво сучасного облаштованого державного кордону, що входить до головних завдань реформи Державної прикордонної служби України, а також питання збільшення рівня цифровізації всіх сфер роботи МВС. Національна гвардія та Національна поліція повинні  забезпечувати громадський порядок у максимальній координації», – сказав Денис Монастирський.

Нагадаємо, що 15 липня, Верховна Рада проголосувала за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Будьте першим, хто прокоментував "Президент представив нового очільника Міністерства внутрішніх справ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*