Президент України Володимир Зеленський приїхав на Житомирщину аби перевірити реалізацію проєкту «Велике будівництво» (ФОТО-ВІДЕО)

Сьогодні, 8 вересня, президент України Володимир Зеленський приїхав у с. Високе Житомирської області, щоб перевірити реалізацію реформи децентралізації в Україні на прикладі Високівської ОТГ.

Глава держави проінспектував дороги у с. Високе, які будували вночі до його приїзду, амбулаторію, оновлений навчальний заклад та зауважив, що його рівень тепер нічим не поступається школам у великих містах:

«В рамках нашої програми Велике будівництво та роботи з ОТГ ми бачимо прекрасний і сучасний навчальний заклад. Ця сільська школа з точки зору технічного обладнання, рівня ремонту не поступається тій великій гімназії, у якій навчався я, ми  бачимо інший рівень, тут правильний навчальний простір, правильне відношення, як до вчителів, так і до дітей. Тут дуже хочеться навчатися. Наш девіз — в Україні повинний бути комфорт для всіх, умови однакові, бо ви є рівні громадяни України. Тут також прекрасний спортивний майданчик високого рівня, на якому дуже хотілося взяти баскетбольний м’яч і пограти, але не має часу на іграшки, а ще тут прекрасні дороги та сучасна амбулаторія».

Володимир Зеленський запевнив, що він проведе аналіз виконання програми «Велике будівництво» в кінці року:

«Я думаю, що ми з вами однаково очікуємо фіналізації тих проєктів, що були заплановані. Впевнений, ми разом побачимо, чи зробить наш голова обласної адміністрації всі ті проєкти до кінця року, і будемо робити висновки. Зараз ми бачимо, що дійсно будуються дороги по всій Україні. Я зможу надати реальний аналіз цього проєкту в кінці року. Може й раніше. Тендерні процедури, блокування, суди, кошти не надійшли. В одну область дійшли, в інші — не дійшли. Багато різних є причин. Якщо не будемо встигати в ті терміни, які обіцяли суспільству, думаю, будемо з вами робити певні висновки».

«Ми не тільки будуємо, а й добудуємо все, що почали», – сказав голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Президент України спілкується з представниками ЗМІ Житомирщини.

Президент України спілкується з представниками ЗМІ Житомирщини.

Posted by Офіс Президента України on Tuesday, 8 September 2020

 


Будьте першим, хто прокоментував "Президент України Володимир Зеленський приїхав на Житомирщину аби перевірити реалізацію проєкту «Велике будівництво» (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*