Продажу путівок не буде, кількість відпочиваючих зменшено: У Житомирській міськраді розповіли, хто відпочиватиме цього року у таборах

Цього року відпочинок та оздоровлення дітей Житомира буде здійснюватися для дітей пільгових категорій, продажу путівок не буде. Крім того, через епідемію COVID-19 члени виконавчого комітету вирішили зменшити кількість відпочиваючих та змін. 

Начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук зазначила, що на період карантину буде обмежено кількість дітей в загонах до 15. Розміщення в кімнатах корпусів здійснюється з розрахунком не менше п’яти метрів на одну дитину і з забезпеченням дистанції між ліжками 1,5 м. Замість п’яти змін буде чотири. Перша зміна починається 10 червня, остання закінчується 21 серпня. Між змінами буде більший інтервал для належної підготовки та дезінсекції кімнат. У змінах замість 225 буде 162- 167 дітей. 

«За чотири зміни ми оздоровимо 663 дитини діти, але виключно пільгових категорій. Продажу путівок в цьому році не буде», — зазначила Ірина Ковальчук.

Будьте першим, хто прокоментував "Продажу путівок не буде, кількість відпочиваючих зменшено: У Житомирській міськраді розповіли, хто відпочиватиме цього року у таборах"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*