Продовження терміну оновлення даних в ТЦК не буде

Продовження терміну оновлення даних в ТЦК не буде

Попри тисячні черги у Територіальних центрах комплектації, продовжувати термін оновлення даних з 60 до 150 днів в Україні не планують. Про це заявив речник Міноборони Дмитро Лазуткін.

Міністерство оборони на даний момент не підтримує цей законопроєкт і не вважає доцільним продовження терміну з 60 до 150 днів для оновлення даних, тому що наразі існують можливості оновити ці дані в ТЦК та СП, ЦНАПах та (додатку) “Резерв+”, де це зробити можна за лічені хвилини. Всі військовозобов’язані, призовники та резервісти можуть це зробити. Тому ми не бачимо сенсу подовжувати цей термін. Зараз потрібно негайно оновити військово-облікову базу, щоб усвідомлювати, скільки українців придатні захищати Батьківщину“,

– наголосив старший лейтенант.

За словами, речника МО, наразі в Україні вже оновили дані 2 млн 400 тис військовозобов’язаних. Серед тих людей, які оновили свої дані від 18 травня, один мільйон і сто тисяч військовозобов’язаних – придатні до призову.

Водночас цікаво, що ті, хто оновлював свої дані у ЦНАПах масово жаліються на невідповідність вказаної у виписках інформації. Передусім це стосується тих, хто має бронювання чи проблеми зі здоров’ям. Тож люди змушені повторно йти у ТЦК.

Нагадаємо, що термін добровільного оновлення даних для військовозобов’язаних, встановлений законом, закінчується 16 липня. Після цього ТЦК почнуть масово розсилати вимоги щодо оновлення військово-облікових даних на відомі адреси військовозобов’язаних чоловіків. Якщо вони своєчасно не оновлять дані, тоді на порушника накладуть штрафи та тимчасові обмеження. Наприклад, він не зможе керувати транспортним засобом.

Нагадаємо також, що понад 700 тисяч українців, що оновили дані через «Резерв+» отримали статус «в розшуку».

Будьте першим, хто прокоментував "Продовження терміну оновлення даних в ТЦК не буде"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*