Проект відновлення Польського бульвару продемонстрував житомирянам головний архітектор міста

Улюблене місце багатьох житомирян – Польський бульвар, незабаром реконструюють, створивши сучасну комфортну та затишну зону відпочинку.

Проект реконструкції Польського бульвару, що у мікрорайоні районі Малікова, продемонстрував житомирянам на своїй сторінці у фейсбук головний архітектор Житомира Юрій Безбородов.

“З однієї сторони стан самого бульвару не витримує ніякої критики, з другої – і те, що було, після зимових аварійних робіт зруйновано, а рекордна кількість проектів, що проходять по “Бюджету участі” (Сцена, фонтан, дитячий майданчик, громадська бібліотека, сходи до Кам’янки) вимагають комплексного рішення всієї міжбудинкової території. Зображення говорять самі за себе, чи вдалось все це поєднати та надати простору нової якості (безбар’єрність, пандуси, тактильність, велодоріжки, благоустрій, озеленення та навіть мурали на глухих торцях будинків, що виходять на бульвар),”- зазначив він.

Розробило проект відоме житомирське бюро “Архітектура плюс Дизайн”. Наразі, як повідомляє депутат Житомирської міської ради Тетяна Онопрієнко, архітектори працюють над розробкою проекту по суспільному простору (де знаходиться більшість об’єктів, виграних мешканцями мікрорайону у Бюджеті участі).

Варто зауважити, що бюро “Архітектура плюс Дизайн” не вперше розробляє дизайн-проекти та проектно-кошторисну документацію на замовлення Житомирської міської ради та комунальних підприємств міста. Більше того, ще донедавна серед власників даного ТОВ були дружина очільника міста Світлана Сухомлин та його однокласник і депутат від БПП Олександр Рабінович.

Нагадаємо також, що очільник Житомира презентував у соцмережі ескізи нового корпусу гімназії №23.  • 28
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Проект відновлення Польського бульвару продемонстрував житомирянам головний архітектор міста"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*