Програма арт-фестивалю «День житомирян», який відбудеться 5 вересня

У наступну суботу, 5 вересня, в Житомирі проходитиме святкування культурного арт-фестивалю «День житомирян». У програмі фестивалю фудкорт, нагородження, спеціальні фотозони, онлайн конкурси та виступи українських зірок.

Сьогодні, 31 серпня, члени виконавчого комітету розповіли, яка культурна програма чекає на місцевих та гостей міста в «День житомирян».

На новому бульварі буде зона фудкорту. Біля кінотеатру Жовтень на сцені, з 17:30 до 22 години, відбудеться нагородження до Дня підприємців України та Міжнародного дня благодійності. 

Організовано виступи естрадно духового оркестру від палацу культури, виступ фіналістки «Голос країни» Ані Кукси, музичного гурту «B&B» та української співачки Jerry Heil. На вулиці Михайлівська будуть тематичні фотозони «Я житомирянин» та «Я житомирянка», вітання відомих житомирян через світлодіодні екрани, виступ вихованців спортивного клубу «Віраж» та танцювальної майстерні «Classic Ukrainian Dance.

З 15:30 та 18:30 святкова концертна програма творчих колективів міста. Також планується онлайн конкурс у соцмережах та на Фейсбук за кількістю лайків «Я житомирянин» та «Я житомирянка».

Будьте першим, хто прокоментував "Програма арт-фестивалю «День житомирян», який відбудеться 5 вересня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*