IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

«Прогули та «гречкосійство»: чим відмітилися депутати Житомирської міської ради за 4 роки?

copy 777x437 - «Прогули та «гречкосійство»: чим відмітилися депутати Житомирської міської ради за 4 роки?

За 2016-2019 роки частину депутатів Житомирської міської ради було помічено в прогульництві та «гречкосійстві». Такий аналіз зробив Рух Чесно.

Житомирська міська рада налічує 42 депутати, переважна більшість з яких  — позафракційні, 6 — кандидати “на вихід” через прогули. 

Зазначимо, що за Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», не передбачено поважних причин, які б дозволяли пропускати засідань сесії та комісій. Депутатів, які не з’явилися на половину засідань та комісій, можуть відкликати. 

 За 4 роки Костянтин Єремейчук та Петро Рудь  пропустили близько 50% засідань сесії та комісії. 

До депутатів-прогульників  належить Лариса Жигадло, яка пропускала більше 25 % постійних комісії і сесій ЖМР (2019), Олег Губатюк — 25% пропусків (2017 та 2019 рр). 

02 1 1024x589 - «Прогули та «гречкосійство»: чим відмітилися депутати Житомирської міської ради за 4 роки?

На сьогоднішній день в «Батьківщині» залишилося 4 депутатів. Серед них кандидатом на відкликання став Забродський, який прогавив половину засідань постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування у 2016, 2017 та 2019 роках, Сергій Пидюра — більше 50% засідань постійної комісії та близько 25% сесійних засідань 2016 року. 

03 2 1024x563 - «Прогули та «гречкосійство»: чим відмітилися депутати Житомирської міської ради за 4 роки?

У «Свободі» 5 депутатів, і всі вони мають грішок прогульництва. Найбільше пропусків за Сергієм Онищуком, який кожного року пропускав близько 25% засідань та сесій. Керівник фракції «Свобода» Віктор Брокарєв пояснив ці пропуски:

«У нас пропуски не в усіх, а якщо є, то з вагомих причин. У нас пропустив сесії Онищук, бо він був в АТО. І Боровський, бо в нього хворіла дружина й він їздив по закордонах. Щодо позачергових сесій, запитайте в мера, чому в Житомирській міськраді було найбільше позачергових сесій. І ми дізнаємося дуже пізно про позачергові сесії, і не завжди всі встигають».

05 1024x521 - «Прогули та «гречкосійство»: чим відмітилися депутати Житомирської міської ради за 4 роки?

До списку прогульників потрапили і депутати від «Радикальної партії Олега Ляшка», Голова фракції Олександр Ракович прогавив близько 25% комісій і сесій, за 2016-19 рр, Ірина Ярмоленко — більше 25% (2019).

06 2 1024x563 - «Прогули та «гречкосійство»: чим відмітилися депутати Житомирської міської ради за 4 роки?

Що стосується «Опозиційного блоку», з п’яти депутатів, двоє — Володимира Тичину та Володимира Шуста хочуть відкликати. Голову фракції Наталію Леонченко помітизи за «гречкосійством» – роздавала подарунки ветеранам Другої світової війни до 9 травня, тією ж дорогою пішли й Володимир Тичина, Василь Кучик, Сергій Колесник.

04 1 1024x521 - «Прогули та «гречкосійство»: чим відмітилися депутати Житомирської міської ради за 4 роки?

Серед позафракційних депутатів немає кандидатів на відкликання, але 6 з них — прогульники. Людмила Кропивницька пропускала засідання постійної комісії у 2016 — 2019 рр, і сесії у 2017 — 2019 рр, Тетяна Онопрієнко пропускала засідання бюджетної комісії, та не відвідала близько 25 % засідань сесій, за Любов’ю Цимбалюк теж помічався такий грішок. 

Тут депутати теж відмітилися «гречкосійством». Зокрема, Любов Цимбалюк разом з подружжям Кропивницьких надавала благодійну допомогу на придбання дитячих ліжечок для багатодітних родин, кисневий концентратор, тест-системи на COVID-19, покриття в операційну, системи для внутрішньовенних інфузій та інші засоби медичного призначення.

image2 EWNDMmP - «Прогули та «гречкосійство»: чим відмітилися депутати Житомирської міської ради за 4 роки?


Будьте першим, хто прокоментував "«Прогули та «гречкосійство»: чим відмітилися депутати Житомирської міської ради за 4 роки?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*