Протести житомирян ховали від президента Білорусі, бо «у президентів занадто тонка психіка»

Ранок 4 жовтня, коли до Житомира мав приїхати Зеленський та Лукашенко з нагоди проведення міжнародного форуму, розпочався із зібрання протестуючих житомирян. На вулиці Леха Качинського, поблизу драмтеатру ім. І. Кочерги можна було побачити 3 групи обурених містян, кожна з яких стояла з плакатами та відстоювала свої права й громадянську позицію.

Перша група учасників акції протесту біля пропускних коридорів на майдан Соборний стояла з плакатами, де було написано:”ЗЕ против СМИ«, «Зеленский закрывает телеканалы», «Зеленский против свободы слова», «Свободу слова в Украине!» та інші. Протестуючі відмовилися коментувати, за що вони борються. У всіх роти були заклеєні чорними стрічками та зав’язані чорною тканиною.

Друга група протестувальників — дві жінки, які прийшли висловити обурення що в свій час не отримали квартиру через шахрайські та корупційні схеми.

Останньою — третьою, була група противників капітуляції за формулою Штайнмаєра, про яку заявив президент України Володимир Зеленський 1-го жовтня під час термінового брифінгу.

«Тут зібрались житомиряни, яким не байдужа доля України. Ми не хочемо, аби здавали інтереси України. Ми прийшли звернутися до Зеленського, бо проти формули Штайнмаєра і категорично не хочемо, аби відводили українські війська та поступалися кордонами України. Вимагаємо, аби не було окупантів у межах кордонів нашої держави. Але не зважаючи на те, що Володимир Зеленський у своїй промові сказав, що кожен з нас президент, зараз нас, мирних протестантів, оточили машинами аби ніхто не бачив. Ніхто не хоче нас почути! Поліцейські кажуть, що приїхав президент Білорусі Лукашенко, щоб ми його не нервували. Бо в президентів дуже тонка психіка, а їм ще державами керувати. А ми всього лише хочемо донести свою думку та позицію — ми проти здачі України і ніколи нею не поступимось!» — наголошує одна із учасників акції протесту житомирянка Вікторія.

Будьте першим, хто прокоментував "Протести житомирян ховали від президента Білорусі, бо «у президентів занадто тонка психіка»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*