Протягом тижня правоохоронці Житомирщини розшукали та повернули додому 13 дітей | Times ZT

Протягом тижня правоохоронці Житомирщини розшукали та повернули додому 13 дітей

За останній тиждень правоохоронці Житомирщини отримали 13 повідомлень про зникнення дітей. Наразі всі діти знайдені. Напередодні шкільних канікул і новорічних свят поліція закликає дорослих відповідальніше ставитись до батьківських обов’язків і до дитячої безпеки.

Найбільше серед розшукуваних за минулий тиждень було юних житомирян.

У вихідні в обласному центрі зникла 14-річна дівчина. Юнка пішла на прогулянку з подружками ще у п’ятницю, але додому до наступного дня так і не повернулась. На телефонні дзвінки дівчина відповідала,  але про своє місце знаходження не повідомляла. Правоохоронці розшукали її у знайомих і передали батькам. Ювенальні інспектори провели відповідні бесіди з юначкою та її батьками.

У суботу аналогічна ситуація склалася і в родині 15-річної житомирянки. Дівчина пішла гуляти у п’ятницю і додому не повернулася. На щастя, дівчину швидко знайшли на гостинах у друзів і повернули додому.

Ще одну 15-річну ученицю одного з навчальних закладів Житомира правоохоронці розшукали аж на Коростенщині. Про її  зникнення до поліції повідомили педагоги. На щастя, з дівчиною нічого лихого не сталося. 

Ввечері 27 грудня бердичівські правоохоронці розшукали 11-річного підлітка, який напередодні гуляв з друзями і врешті залишився у них ночувати. Про зникнення хлопця поліцію сповістила родичка, оскільки матір, за її словами, неналежно наглядає за дітьми. Загалом у родині виховується п’ятеро дітей, найстаршому з яких 13, а найменшому – 5 років. Наразі у сім’ї працюють ювенальні поліцейські та представники соціальної служби, вивчаючи умови виховання та проживання малолітніх. Водночас вирішується питання про притягнення їх матері до адміністративної відповідальності за ігнорування батьківських обов’язків. 

Загалом, за інформацією відділу ювенальної превенції ГУНП в Житомирській області, упродовж поточного року правоохоронці області розшукали 638 дітей. 

Нагадаємо, що на Житомирщині розшукують мешканця Березівки, який пішов з дому і не повернувся.

Будьте першим, хто прокоментував "Протягом тижня правоохоронці Житомирщини розшукали та повернули додому 13 дітей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*