INNA BILA
HOVER
IT LAB STUDIO

Процес пішов: атовці, ветерани війни, сім’ї загиблих та соціально незахищені жителі Житомирщини отримали накази на земельні ділянки (ФОТО)

DSC 0059 777x437 - Процес пішов: атовці, ветерани війни, сім’ї загиблих та соціально незахищені жителі Житомирщини отримали накази на земельні ділянки (ФОТО)

У четвер, 20 серпня, у Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області учасникі АТО, сім’ї загиблих військовослужбовців та соціально незахищені групи населення отримали накази на земельні ділянки. 

Близько 80 дозвільних документів отримали жителі Житомирщини. Новий начальник Анатолій Карбовський каже, що це було нелегкою справою, адже Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області було дексридитоване, система не працювала, а головне — довіри у людей вже не було:

«Коли я почав виконувати свої обов’язки, Держгеокадастр на території Житомирської області був дещо дискредитований, система певний час не працювала, ми виявляли безліч порушень. Зараз процес розблокований, система працює у нормальному штатному режимі, і ми готові приступити до видачі наказів і задовольнити всіх учасників АТО та соціально незахищені верстви населення. Тому сьогодні у нас позитивне зібрання, ми видаємо перші накази про надання дозволу на розробку документації, згодом учасники АТО зможуть отримати свої земельні ділянки у власність. Сьогодні — це близько 80 наказів. До вівторка ми плануємо опрацювати ще певний пакет документів, це буде мінімум 100-150 наказів, і вже у вівторок, хто не отримав ці документи — отримають позитивне рішення».

DSC 0029 1024x684 - Процес пішов: атовці, ветерани війни, сім’ї загиблих та соціально незахищені жителі Житомирщини отримали накази на земельні ділянки (ФОТО)

Через певні проблеми отримати дозвільні накази на земельну ділянку вдалося не всім, проте Анатолій Карбовський пообіцяв, що відмови не буде:

«На жаль, не всі сьогодні отримали дозвіл. Причин багато, одна з них — некоректно подані заяви, сільські ради вказані без урахування перейменування у зв’язку із законом про декомунізацію, але ми вирішили не відмовляти їм, а доопрацювати, і видати позитивні рішення. Вже є певний результат по нашій роботі за три тижні. Я сподіваюся, що подібних проблем більше не буде. Ми досягли певного позитивного діалогу з усіма групами та спілками АТО з різних районів. Думаю, що область відчула, що процес пішов, а головне це бачать самі люди».

DSC 0061 1024x684 - Процес пішов: атовці, ветерани війни, сім’ї загиблих та соціально незахищені жителі Житомирщини отримали накази на земельні ділянки (ФОТО)

Атовець Олександр Швецов говорить, що за два тижні атовці побачили, що Держгеокадастр дійсно почав працювати та чути їх:

«Від себе та нашої ветеранської спільноти хочу подякувати новому очільнику Держгеокадастру Житомирської області. Сьогодні якось воно все рушило з місця. 100 наших побратимів та сім’ї полеглих воїнів отримують свої довгоочікувані ділянки по 2 га, розташованих по всій Житомирській області. До цього вони отримували постійні відмови, а сьогодні воно все рушило з місця. Частина вже отримала, а інша частина отримає у вівторок. Відверто кажучи, я радий, що все змінилося. Впевнений, що все буде на позитиві, і всі наші побратими, які ще не отримали ті ділянки, чи отримували лише відмови, будуть отримувати позитивні рішення. Нове керівництво тут лише протягом двох тижнів, і вже за цей час ми бачимо, що наші люди отримують позитивні рішення, це говорить про те, що вони дійсно працюють».

DSC 0035 1 1024x684 - Процес пішов: атовці, ветерани війни, сім’ї загиблих та соціально незахищені жителі Житомирщини отримали накази на земельні ділянки (ФОТО)

Задоволеним залишився і доброволець 2014 року з Андрушівки Руслан — батальйон «Айдар», який чекав на свою землю 5 років, і безпідставно отримував відмови:

«Я дуже сильно задоволений, нарешті за 5 років нам дали земельну ділянку. Такою важкою працею нам вона дісталася. Ми не думали, що після поля бою на передовій будемо і тут воювати з корупцією та боротися за наші землі. У мене двічі була відмова, без жодних підстав і пояснень, і цього разу я думав, що так само буде, але ні. Душа радіє. Я вже отримав на руки цей наказ, можна працювати далі, зараз нове нове керівництво на нашій стороні, але побачимо, що буде далі».

DSC 0014 1024x684 - Процес пішов: атовці, ветерани війни, сім’ї загиблих та соціально незахищені жителі Житомирщини отримали накази на земельні ділянки (ФОТО)
DSC 0020 1024x684 - Процес пішов: атовці, ветерани війни, сім’ї загиблих та соціально незахищені жителі Житомирщини отримали накази на земельні ділянки (ФОТО)
DSC 0025 1 1024x684 - Процес пішов: атовці, ветерани війни, сім’ї загиблих та соціально незахищені жителі Житомирщини отримали накази на земельні ділянки (ФОТО)
DSC 0037 1 1024x684 - Процес пішов: атовці, ветерани війни, сім’ї загиблих та соціально незахищені жителі Житомирщини отримали накази на земельні ділянки (ФОТО)
DSC 0043 1024x684 - Процес пішов: атовці, ветерани війни, сім’ї загиблих та соціально незахищені жителі Житомирщини отримали накази на земельні ділянки (ФОТО)
DSC 0041 1024x684 - Процес пішов: атовці, ветерани війни, сім’ї загиблих та соціально незахищені жителі Житомирщини отримали накази на земельні ділянки (ФОТО)
DSC 0057 1024x684 - Процес пішов: атовці, ветерани війни, сім’ї загиблих та соціально незахищені жителі Житомирщини отримали накази на земельні ділянки (ФОТО)


Будьте першим, хто прокоментував "Процес пішов: атовці, ветерани війни, сім’ї загиблих та соціально незахищені жителі Житомирщини отримали накази на земельні ділянки (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*