Протидія насильству: житомирська поліція закликає боротися за свої права

Вчора, 25 листопада, у Житомирі стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», основним завданням якої є привернути увагу людей до проблеми домашнього насильства та торгівлі людьми, навчити запобігати цьому та протидіяти, а також активізувати діяльність державних установ та громадських об’єднань, щоб гідно захистити права кожної людини.

Як повідомляє інспектор відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУНП в Житомирській області Сергій Аврамчук, упродовж 10 місяців 2019 року у Житомирській області зареєстровано більш ніж 7 тис. заяв та повідомлень, пов’язаних з домашнім насильством, з них 6 тис. 685 подані жінками, дітьми — 35 і чоловіками — 358. 

Через ревнощі та лайки в цьому році на території Житомирської області було відкрито 92 кримінальних проваджень, і лише 9 постраждалих від домашнього насильства звернулися до суду. Крім того на профілактичний облік у відділені поліції поставлено 3 тис. 237 чоловіків, 328 жінок та 5 — неповнолітніх. 

Поліція закликає постраждалих не боятися і обов’язково писати заяву, якщо проти вас вчинили домашнє насильство. Житомиряни можуть звернутися до працівника поліції у будь-який час доби, за адресою вул. Новий бульвар, 1 або зателефонувати на «гарячу лінію» 116123 (з мобільного).

Будьте першим, хто прокоментував "Протидія насильству: житомирська поліція закликає боротися за свої права"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*