Придбані за кошти громади валідатори у Житомирі планують передати для обслуговування приватній фірмі

На сайті Житомирської міської ради з`явився проєкт рішення сесії, згідно якого передбачено проведення конкурсу щодо визначення оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду у громадському транспорті.

За твердженням представників Управління транспорту і зв’язку, такі дії спрямовані на покращення надання послуг та обліку сплати проїзду.

Нагадаємо, що свого часу місто витратило 1 млн грн на закупівлю валідаторів для громадського транспорту Житомира. На той момент під їх обслуговування було створено КП “Житомиртранспорт”. Однак саме підприємство постійно змінювало директрис і директорів та укладало сумнівні угоди з підрядниками щодо обслуговування цих самих валідаторів. Зокрема минулого місяця воно уклало черговий договір з ТОВ «Сімбол Системс», бенефіціарним власником якого є росіянин.

Відтак містом ширяться чутки, що тепер міські валідатори хочуть передати напряму приватній фірмі, а КП “Житомиртранспорт” ліквідувати.

Будьте першим, хто прокоментував "Придбані за кошти громади валідатори у Житомирі планують передати для обслуговування приватній фірмі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*