Пригріли гадів: розміщені в Білорусі росіяни ґвалтують, грабують і вбивають цивільних

Допоки Лукашенко, наче півник з начесаною гривою, кукурікає коментарі щодо російсько-української війни, кремль перекидає чмобіків на територію Білорусі, де вони влаштовують справжнісінький гармидер. За даними української розвідки, рашисти, які відсиджуються в Білорусі, вчиняють злочини проти цивільного населення – синячать, грабують та ґвалтують місцевих. 

При цьому, російські командири не лише не реагують на все, що роблять орки в Білорусі, а і підтримують це, адже їх мета – знищити все людське в росіянах ще більше (хоча, куди ще більше). 

Русня, перебуваючи в Білорусі, користується своєю безкарністю, оскільки підконтрольні москві білоруські правоохоронці практично не намагаються притягнути їх до відповідальності. Ба більше, там максимально замовчують подібні випадки, про них не пишуть, а розслідування – не починають. Звісно ж, все це можливо завдяки Лукашенку, адже він підтримує путіна в його кривавій війні, розміщуючи русню на території Білорусі.

З початку «навчань» одразу  після прибуття до Білорусі свинорилі розповзлися по містам та селам неподалік від місць базування. Лише за декілька днів вони скоїли понад 30 зґвалтувань та 9 пограбувань. Крім того, путінських щурів підозрюють у вбивстві молодого чоловіка, який став випадковим свідком скоєння росіянами сексуального злочину.

Усі факти скоєння злочинів росіянами на білоруській землі цілеспрямовано замовчуються білоруською владою. Посадовців на місцях проніструктували про недопущення витоку інформації до місцевих ЗМІ. 

Погіршує ситуацію ще той факт, що частина мобілізованих – випущені з-за ґрат в’язні, які об’єдналися у невеликі бандформування. Штабами для цих угруповань служать школи, покинуті склади та ангари, куди й заселили русню.

Нещодавно Лукашенко вчергове засмітив медіаполе своїми коментарями. Він визнав, що Білорусь бере участь у війні проти України, але, начебто, щоб не допустити удар по Білорусі: 

«Що стосується нашої участі у спеціальній військовій операції в Україні, ми беремо участь там. Ми цього не ховаємо. Але ми нікого не вбиваємо. Ми нікуди не посилаємо своїх військових. Ми не порушуємо своїх зобов’язань. Щоб не допустити завдання удару по Білорусі під прикриттям спеціальної військової операції з боку Польщі, Литви та Латвії. Як я казав, у спину росіянам стріляти ніхто не буде з території Білорусі. Ось наша участь».

Лукашенко діє проти свого народу, заявляючи, що піклується про Білорусь, і розміщуючи на території своєї держави нелюдів. 

За матеріалом 24 каналу

Нагадаємо, Білорусь готується розмістити у себе 20 тисяч мобілізованих росіян.

Будьте першим, хто прокоментував "Пригріли гадів: розміщені в Білорусі росіяни ґвалтують, грабують і вбивають цивільних"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*