Прихована утилізація: на росії шукають гарматне м’ясо в самих занедбаних регіонах

На росії спостерігається катастрофічна нехватка військових, готових їхати в якості гарматного м’яса в Україну.

Весь світ очікував, що під час параду пабєдобєсія 9 травня бункерний дід оголосить як мінімум загальну мобілізацію, як максимум — справжню Війну. Проте путін не виправдав сподівань. Стареча неміч перемогла імперські амбіції. Дідуган не наважився оголосити на всю країну, що його «спецоперація» з тріском провалена, «друга армія світу» відгрібла по повній, тупі орки в Україні вже годують ворон, а розумні тікають чи здаються в полон.

Фактично оголошення мобілізації стало б свідченням того, що збройні сили, на які витрачені шалені гроші, виявилися нездатними впоратися з українськими «націоналістичними батальйонами», а Шойгу чомусь не лише не розстріляний, але й продовжує керувати Міністерством оборони.

І це далеко не все. Головна ж причина в тому, що бункерний диктатор панічно боїться свого народу. 

Адже переважна маса людожерів, яка гучними оплесками підтримує війну в Україні, надає перевагу телевізору, але ніяк не окопам. І щоб ми там про них не думали, значна частина з них все ж здатна більш-менш адекватно оцінювати реальність, незважаючи на пропагандистські заклики. А реальність полягає в тому, що орки повертаються додому в мішках чи без рук та ніг. А замість обіцяного 3-денного бліцкригу, «нєпабєдімая» більше двох місяців несе величезні втрати. 

То ж настрої на росії далеко не такі «пабєдоносні», як розповідають кремлівські пропагандисти. І свідчення цього — сім спалених військкоматів. За словами радника ОП Олексія Арестовича, загальній мобілізації в росії дуже зрадіють осередки легіону «Свобода Росії», які тільки й чекають нагоди озброїтися. 

Ось реакція читачів Фонтанка.ру на статтю про мобілізацію.

Проте деякі експерти переконані, що проблем зі свіжим гарматним м’ясом у путіна не буде.

«В путіна не буде проблем з мобілізацією. Йому її навіть оголошувати не знадобиться. Якщо він платитиме хоча б тисяч по п’ятдесят, в військкомати черги вистрояться, — написав на своїй сторінці у Фейсбук воєнний журналіст Аркадій Бабченко. — Я їх знаю. Я з ними два роки в одній казармі-бараці-окопі жив. Примітивним досить примітивної мотивації. Вона спрацює. Зараз вони будуть концентруватися навколо ідеї помститися. Як це було між Першою та Другою Чеченськими. А, значить, навколо путіна. Ця війна надовго. Людського резерву в нього точно вистачить на пару років».

Томськ. Бабченко стверджує, що це черга до військкомату. Щоправда, пункт прийому добровольців працює на території проведення виставки зброї.

Українська розвідка підтверджує, що прихована мобілізація триває.

Набір відбувається серед так званих російських «казаков» Ростовської області та Краснодарського краю. Особливу увагу приділяють безробітним, колишнім військовослужбовцям. Активно агітують в Пермській, Брянській, Курській та Бєлгородській областях. І в сумнозвісній в Україні Тиві. Але там, мабуть, і агітація не потрібна. Тива — найбідніша республіка рф, на межі бідності майже 35% населення. При цьому Тива — лідер по голосуванню за підтримку поправки до конституції, завдяки якій путін став довічним президентом.

Лише 15% жителів Тиви має вищу освіту, при цьому 48% населення (150 тисяч) — чоловіки. Тива офіційно рахується самою кримінальною республікою. Згвалтування, продаж наркотиків і крадіжки — найпоширеніші злочини. Те, що ці виродки творили в Бучі, для них звичне життя.

Добровольцям пропонують заробітну плату від 200 тисяч рублів, контракти на 3 місяці і якусь підготовку на полігоні. 

Тож очевидно, що в якості гарматного м’яса путін використовуватиме зубожілих маргіналів без будь яких професійних навичок.

«У меня друг без руки лежит в госпитале, а брат его на кладбище уже. Идите на@уй со своей повесткой. Я ни на какую Украину воевать не поеду»

Бійців полку «БАРС 7» призвали по програмі прихованої мобілізації в квітні. Традиційно, обіцяли легкі гроші та “золоті гори”. І майже одразу відправили в самісіньке пекло. Цим оркам повезло, ЗСУ взяли їх в полон поблизу Золотого на Луганщині.

На думку Олексія Арестовича, загальна мобілізація в росії була б благом для України.

«Величезні сотні тисяч… або скільки там — десятки тисяч мобілізованих мужиків зі зброєю, яких насильно женуть на фронт… Пригадаймо 1917 рік, коли батюшку-царя зняли мобілізовані… Нормальні російські мужики… нормальні, яких смикнуть від сімей, вони й постукають у цей бункер (путіна, — ред.) — прикладом», — говорить Арестович.

Про щось таке, схоже, здогадується й сам путін. Тому й утилізує тих, хто хоч якось боєздатний, подалі від бункера і по тихому.

Будьте першим, хто прокоментував "Прихована утилізація: на росії шукають гарматне м’ясо в самих занедбаних регіонах"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*