Прикордонники виявили в зоні відчуження двох жителів Житомирщини, які займались незаконним рибальством

Прикордонники виявили в зоні відчуження двох жителів Житомирщини, які займались незаконним рибальством

Днями прикордонники виявили в зоні відчуження двох жителів Житомирщини, які займались там незаконним рибальством. Про це повідомили співробітники 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців.

Під час реалізації оперативної інформації прикордонники 9 загону імені Січових Стрільців в межах Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника виявили двох осіб, які здійснювали незаконний вилов риби.

Проводились заходи на Київщині спільно з представниками відділу охорони природного заповідника “Древлянський,”

– йдеться у повідомленні.

Наразі встановлено, що порушники – жителі Народицької територіальної громади Житомирщини, які на гумовому човні в порушення чинного законодавства займались виловом водних живих ресурсів за допомогою зяберних сіток в гирлі річки Уж.

На час виявлення прикордонниками зловмисники вже встигли наловити риби та завдати збитку державі на суму близько 30 тис. гривень.

Відтак на місце події було викликано правоохоронців, які склали відносно рибалок процесуальні документи за порушення ст. 46-1 КУпАП «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення». Також прикордонники направили правоохоронцям повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передбаченого ст.249 ККУ “Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом”.

Заборонені знаряддя лову риби, а саме зяберні сітки загальною довжиною 400 метрів та незаконний улов було вилучено та направлено на відповідні перевірки.

Нагадаємо також, що відтепер потрапити у прикордонну зону Житомирщини можна лише за спеціальною перепусткою.

Будьте першим, хто прокоментував "Прикордонники виявили в зоні відчуження двох жителів Житомирщини, які займались незаконним рибальством"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*