Присяга, військова форма і навчання: на Житомирщині почалися збори резервістів (ФОТО)

23 вересня в обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбувся урочистий мітинг відкриття військових зборів та приведення до присяги резервістів окремої 115 бригади територіальної оборони Житомирщини.

З початком зборів військовослужбовців вітали депутати Житомирської обласної ради, представники Житомирського обласного ТЦК та СП і священнослужителі.

«Ви несете велику відповідальність, адже несете оборону нашої держави. Не секрет, що наразі наша держава як ніколи потребує військового забезпечення.

Ворог не відступає, але ми відчуваємо, що він послаблюється завдяки нашим військовослужбовцям. Православна церква України завжди стоїть пліч-о-пліч з військовослужбовцями.» — розповів єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.

Привітав військових і заступник військового комісара обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олександр Рець:

«Хочу подякувати всім тим, хто зараз знаходиться в цій залі. Адже ви змогли відкласти всі свої справи, тимчасово покинути ваші сім’ї і роботу та прибули до нас на збори.

Ми зі свого боку, зробимо все можливе для того, щоб наші збори були проведені на високому рівні і залишились лише в приємних спогадах.»

Всі присутні також вшанували пам’ять загиблих за свободу та незалежність України хвилиною мовчання, а резервісти, які не мають досвіду армійської служби в незалежній Україні склали Військову присягу на вірність українському народу.

Капітан запасу житомирянин Валерій Семеонов, який протягом чотирьох років проходив службу в зоні проведення АТО, розповідає:

«Зараз я проходжу курси перепідготовки для того, щоб удосконалювати свої навички. Це вже другі мої навчання. Умовами я задоволений: мене переодягли та нагодували, а розпорядок дня такий, що і вдома щось можна зробити і тут повчитися — все встигаю.»

Пан Валерій — щасливий батько трьох синів, котрі вже йдуть по його стопам.

«Я закінчив Київський інститут сухопутний військ. Мій старший син вчиться в академії СБУ, а молодший ще школяр, проте вже знає, що буде як батько — військовим.»

«З 22 вересня по 1 жовтня на території Житомирської області проводяться військові збори з військовозобов’язаними та резервістами. Метою зборів буде підвищення рівня готовності підрозділів територіальної оборони Житомирщини.» — розповів командир 115 окремої бригади територіальної оборони полковник Михайло Мужук.

Також командування вкотре нагадує, що в будь-якому місті Житомирської області в цей час будуть проводитися навчання із захисту адмінбудівлі і можна буде чути звуки пострілів і вибухів.

Будьте першим, хто прокоментував "Присяга, військова форма і навчання: на Житомирщині почалися збори резервістів (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*