Пристрасті навколо “Буратіно”: поліція стверджує, що Дубінського у СІЗО ніхто не бив, а його адвокати – що поліція бреше

Пристрасті навколо "Буратіно": поліція стверджує, що Дубінського у СІЗО ніхто не бив

Днями адвокати одіозного нардепа Олександра Дубінського, якого підозрюють у державній зраді, заявили, що їх клієнта нібито сильно побили у СІЗО. Вони стверджували, що на місце були викликані медики, які діагностували у їх підзахисного множинні гематоми, а також підозру на перелом ребра.

Більше того, адвокати зазначили, що нардепа хочуть ліквідувати фізично і, нібито, існує реальна небезпека здоров’ю та загроза життю народного депутата України. Тож наполягають на ухваленні негайного рішення про переведення Дубінського до слідчого ізолятора СБУ.

Сьогодні ж, 3 грудня, столична поліція перевірила повідомлення про побиття Олександра Дубінського у СІЗО.

За даними правоохоронців, слідчо-оперативна група поліції Києва прибула до пенітенціарної установи для зʼясування обставин події і там судово-медичне дослідження не підтвердило інформацію про побиття нардепа.

При цьому адвокати Дубінського заявили, що судово-медичне дослідження взагалі не проводилося, оскільки, мовляв, його не дозволили вивезти із СІЗО, таким чином заявивши, що поліція бреше.

Отож, пристрасті навколо підозрюваного у держзраді “Буратіно” продовжуються. В кулуарах вже давно ходять чутки, що саме в СБУ у Дубінського є старі зв`язки, а відтак не дивним є його бажання потрапити саме в ізолятор Служби безпеки.

Будьте першим, хто прокоментував "Пристрасті навколо “Буратіно”: поліція стверджує, що Дубінського у СІЗО ніхто не бив, а його адвокати – що поліція бреше"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*