Приватбанк та Монобанк без попередження відмінили кредитні канікули | Times ZT

Приватбанк та Монобанк без попередження відмінили кредитні канікули

Приватбанк та Монобанк, які анонсували введення кредитних канікул до червня місяця, без попередження клієнтів їх відмінили. Так, зокрема у Приватбанку, таке рішення пояснили нібито необхідністю підтримки економіки. Водночас, враховуючи те, що багато українців залишились сьогодні без роботи і без засобів для існування, а також можливості дістатися до терміналів та банкоматів, таке рішення більше схоже на диверсію. Відтак вже зрозуміло, що попереду на банки очікує багато судових позовів.

Часткове повернення плати за кредитні кошти зараз необхідне для підтримки та стабільності економіки і банківської системи України, яка забезпечує життєдіяльність бізнесу та країни.
Розуміючи, що кожен з нас опинився у скрутному становищі ми свідомо знизили відсоткову ставку за використання кредитних коштів вдвічі (до 1.7% замість звичайних 3.5% та 3.4%), що суттєво знизить фінансове навантаження. При цьому кредитні канікули продовжують діяти, і ви можете вносити платежі зручними частинами для вас
” ,

– заявили у Приватбанку.

Водночас багато українців вже оголосили Приватбанк мародером і закликають громадян саботувати його роботу та закривати рахунки.

Будьте першим, хто прокоментував "Приватбанк та Монобанк без попередження відмінили кредитні канікули"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*