З “Приватбанку” у Житомирі поліція винесла підозрілий пакунок (фото)

14:30 Відділення “Приватбанку” на площі Перемоги в Житомирі нібито заміновано. Територія навколо банку огороджена. На місці можна побачити мінерів, поліцейських, пожежних та медиків. Поліція поки що не дає коментарів. Радимо не перебувати поблизу місця події.

14:45 Наш фотокореспондент зафіксував, як спеціалісти винесли з приміщення банку пакет білого кольору та поклали його в машину чергової частини.

15:00 Коментар речника поліції Алли Ващенко: “Білий пакет поліцейські використовують для збирання речових доказів. Кожен такий пакет має відповідне маркування”.

Водночас А. Ващенко припустила, що це можуть бути антитерористичні навчання. “Поліція у будь-якому разі виїздить на місце події, навіть якщо це навчання!” – прокоментувала вона.

16:00 На лінії підтримки клієнтів “Приватбанку” повідомили, що у житомирському відділенні на пл. Перемоги “нічого не відбувається”. Що прозвучало трохи дивно на тлі очевидних задокументованих фактів…

16:45 Жодного замінування відділення не було й немає. У відділенні один з клієнтів забув пакет. Працівники банку в цілях безпеки вирішили не відкривати пакет самостійно і викликали відповідні служби для перевірки підозрілого предмету”, – сказала у коментарі для Times.Zt.Ua керівник Житомирського регіонального прес-офісу ПриватБанку Альона Смолянова.

Будьте першим, хто прокоментував "З “Приватбанку” у Житомирі поліція винесла підозрілий пакунок (фото)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*