ПРИВАТНІ ДИТЯЧІ ТАБОРИ ЖИТОМИРЩИНИ: АЛЬТЕРНАТИВА ДЕРЖАВНИМ ЗАКЛАДАМ?

Поле для діяльності у сфері дитячого оздоровлення доволі ласий шмат для бізнесу. А тому втілення ідей підприємців, дають свої жнива у вигляді щорічного збільшення дитячих оздоровчих закладів із приватною формою власності, які наступають на п’яти державним таборам. Сфера, що набуває популярності та готується вдихнути на повні груди, ринкова пропозиція, яка стає більш насиченою та гнучкою. Конкурент, котрого неможливо ігнорувати –  альтернатива державним дитячим закладам.

Це благодійні релігійні організації, це й засновані на приватних школах дитячі літні табори, це заклади із різноманітним векторним спрямуванням та індивідуальною спеціалізацією: тут і вивчення іноземної, і екстремальний відпочинок, і релігійна тематика.

Відтак у сезонний канікулярний період 2017 року на території Житомирщини працюватимуть наступні приватні табори:

–         «Надія»;

–         «Благодать»;

–         «Відкрите серце»;

–         «Карітас-Олександрівка»;

–         «ЕкстреМал»;

–         «Sunny Holidays»;

–         «Craft Camp».

Слід зазначити, що дитячі оздоровчі заклади із приватною формою власності діляться на дві категорії: благодійні (безкоштовні) табори, здебільшого підпорядковані церковним організаціям та платні табори.

Зупинимося детально на кожному з них.

«Надія»

Дитячий табір «Надія» є центром «Карітас-Спес»  –  релігійної місії Римсько-Католицької Церкви в Україні. Це благодійна організація, а тому приймає до своїх рядів відпочиваючих абсолютно безкоштовно. У пріоритеті до табору беруть  дітей-сиріт, дітей, які є членами багатодітних чи малозабезпечених сімей, дітей із Чорнобиля та зони інших екологічних уражень, дітей із вадами розвитку, онкохворих, дітей із діагнозом ВІЛ, а також дітей військових, які знаходяться у зоні бойових дій.

Заклад знаходиться у селі Зарічани Житомирської області на березі річки Тетерів в оточенні соснового лісу.

Кожної зміни тут має змогу оздоровитися 150 дітей.

ПРИВАТНІ ДИТЯЧІ ТАБОРИ ЖИТОМИРЩИНИ: АЛЬТЕРНАТИВА ДЕРЖАВНИМ ЗАКЛАДАМ?

© caritas-spes.org

Організація «Надія» пропонує активний відпочинок на свіжому повітрі. Насичена культурна програма, яку обіцяють священники, сестри та вихователі, не змусить сумувати дитину впродовж відпочинку у таборі. Поруч із тим організатори зазначають:

«Тут дітям допомагають відкривати Бога та увірувати надію».

Тому, власне, й отримав табір відповідну назву.

Ось які відгуки залишають діти, котрі мали нагоду відпочити у даному закладі:

ПРИВАТНІ ДИТЯЧІ ТАБОРИ ЖИТОМИРЩИНИ: АЛЬТЕРНАТИВА ДЕРЖАВНИМ ЗАКЛАДАМ? ПРИВАТНІ ДИТЯЧІ ТАБОРИ ЖИТОМИРЩИНИ: АЛЬТЕРНАТИВА ДЕРЖАВНИМ ЗАКЛАДАМ?

Цьогоріч заклад «Надія» пропонує наступні зміни:

1.     27.05-08.06;

2.     14.06-24.06;

3.     26.06 -07.07.

 

«Карітас-Олександрівка»

Дитячий оздоровчий заклад «Карітас-Олександрівка» входить до складу Харитативного центру «Карітас-Спес-Олександрівка», що, як і попередній оздоровчий заклад, знаходиться під протекторатом Київсько-Житомирської діацезії Римсько-Католицької церкви. Впродовж сезону безкоштовно приймає близько п’ятиста дітей.

ПРИВАТНІ ДИТЯЧІ ТАБОРИ ЖИТОМИРЩИНИ: АЛЬТЕРНАТИВА ДЕРЖАВНИМ ЗАКЛАДАМ?

© caritas-spes.org

Табір проводить церковну благодійницьку діяльність завдяки своїм іноземним партнерам-благодійникам.

Дитячий центр «Карітас-Олександрівка» знаходиться у містечку поблизу села Олександрівка Новоград-Волинського району Житомирської області.

«Карітас-Олександрівка» пропонує своїм маленьким відвідувачам екологічно чисте середовище, гарне харчування, фізичний та психологічний відпочинок, покращення загального стану організму, а також насичену культурну та духовно-просвітницьку програми, які посприяють у  внутрішньому емоційному зростанню дитини та побудови її власних відношень до навколишнього світу.

Дитячий табір «Карітас-Олександрівка» працює впродовж двох змін:

1.     02.06.-13.06;

2.     19.06 – 30.06.

 

«Благодать»

Дитячий табір «Благодать» функціонує на базі україно-норвежського благодійного фонду «Відкрите серце» і також є безкоштовним. Для відпочинку «Благодать» запрошує до себе дітей із малозабезпечених, багатодітних або неповних сімей.

Розташований табір неподалік міста у лісі поблизу річки Тетерів.

Впродовж літнього сезону заклад приймає на оздоровлення  приблизно вісімсот дітей.

ПРИВАТНІ ДИТЯЧІ ТАБОРИ ЖИТОМИРЩИНИ: АЛЬТЕРНАТИВА ДЕРЖАВНИМ ЗАКЛАДАМ?

©openheart.kiev.ua

Дитячий оздоровчий табір пропонує дитині чисте повітря, гарне харчування, активний відпочинок, тематичні богослужіння, під час яких розкриваються проблеми щоденних життєвих питань:

«Ми працюємо по старанно розробленій програмі. Кожен день тематичний і відкриває більше Бога і Божих цінностей»,

– діляться працівники закладу і додають, що пригнічені життєвими труднощами проблемні підлітки після оздоровлення у «Благодаті» повертають життєрадісні барви у свої будні.
ПРИВАТНІ ДИТЯЧІ ТАБОРИ ЖИТОМИРЩИНИ: АЛЬТЕРНАТИВА ДЕРЖАВНИМ ЗАКЛАДАМ? ПРИВАТНІ ДИТЯЧІ ТАБОРИ ЖИТОМИРЩИНИ: АЛЬТЕРНАТИВА ДЕРЖАВНИМ ЗАКЛАДАМ?

Табір «Благодать» пропонує чотири зміни впродовж літнього сезону 2017:

1.     15.06-28.06;

2.     01.07-14.07;

3.     17.07-30.07;

4.     02.08-15.08;

«Відкрите серце»

Дитячий табір «Відкрите серце» був заснований завдяки благодійній організації з відповідною назвою і знаходиться у селі Озадівка Бердичівського району Житомирської області. Як і в попередніх таборах, «Відкрите серце» також на волонтерській основі приймає до себе маленьких відвідувачів.

ПРИВАТНІ ДИТЯЧІ ТАБОРИ ЖИТОМИРЩИНИ: АЛЬТЕРНАТИВА ДЕРЖАВНИМ ЗАКЛАДАМ?

© ztums.gov.ua

Табір пропонує дітям активний відпочинок. Щодня тут проводяться спортивні заходи, покликані фізичному розвитку відпочиваючих та творчі конкурси, які сприяють набуттю неординарного мислення,  грі у команді та комунікаційним скілам.

На території «Відкритого серця» є спортивні площадки, столи для малого тенісу та батути.

До себе у першу чергу дитячий заклад запрошує дітей із малозабезпечених, неповних або багатодітних сімей і у стінах свого табору вожаті та вихователі навчають дітей командному духу, соціалізують та стабілізують їх найчастіше пригнічений настрій, з відкритим серцем даруючи свою турботу.

«Sunny Holidays»

Дитячий спортивно-оздоровчий табір «Sunny Holidays» розкинувся в екологічно чистій лісовій зоні селища Іршанськ  Володарсько-Волинського району Житомирської області.

ПРИВАТНІ ДИТЯЧІ ТАБОРИ ЖИТОМИРЩИНИ: АЛЬТЕРНАТИВА ДЕРЖАВНИМ ЗАКЛАДАМ?

©childcamp.com.ua

Інфраструктура табору забезпечує дітям цілковиту безпеку: огороджена територія закладу знаходиться під цілодобовою охороною, крім того діти мають постійний доступ до своїх вожатих.

Дітей заселяють по троє у повністю мебльовані кімнати зі зручностями, цілодобовим доступом до гарячої та холодної води, телевізором та балконом у кожному номері.

Також «Sunny Holidays» обіцяє пильний нагляд медичного персоналу та якісне триразове санаторне харчування.

Дитячий заклад у свою компанію запрошує  провести активні та веселі канікули дітей віком від семи до чотирнадцяти років.

Табір покликаний викликати спортивний інтерес Вашої дитини та пропонує активний відпочинок, фізичне навантаження, спортивні змагання, адже має у своїй власності басейн, тренажерний та спортивні зали, а також стадіон. Вожатими стануть професійні тренери із різних видів спорту, які прищеплять любов та хист до спортивних досягнень. Разом з тим кожного дня організовуються різноманітні майстер-класи, конкурси, естафети, пікніки, а також спільний перегляд кінострічок у імпровізованому кінотеатрі

Цьогорічні заїзди до табору здійснюватимуться у наступні дати:

1.     05.06-16.06;

2.     25.06-08.07;

3.     16.07-29.07.

Вартість путівки складатиме 5950 грн. з дорогою.

«Craft Camp»

Дитячий англомовний табір «Craft Camp» відкритий  на основі альтернативної приватної школи «Синергія» і знаходиться в котеджному містечку Довжик в осередку природи та екологічної зони. Територія табору огороджена та перебуває під цілодобовою охороною.

ПРИВАТНІ ДИТЯЧІ ТАБОРИ ЖИТОМИРЩИНИ: АЛЬТЕРНАТИВА ДЕРЖАВНИМ ЗАКЛАДАМ?

©фото із соцмереж

Табір спрямований на поглиблене вивчення англійської мови шляхом створення власного макету міста та ознайомлення з його інфраструктурою.

Протягом двох тижнів (саме стільки триває одна зміна) «Craft Camp» пропонує для дітей досить насичену діяльність. Ваша малеча матиме уроки англійської мови, практичні заняття з носіями мови, скаутські дні, квести, творчі та кулінарні майстер-класи, активні спортивні ігри. На території табору є необхідний інвентар та площадки для ігор у настільний теніс, футбол, волейбол, бадмінтон. Крім цього табір має басейн та велику пісочницю.

 По закінченню зміни діти власноруч організовують свято для батьків, під час якого показують нові знання, які отримали за час перебування у таборі.

Позитивним моментом – певним надбанням закладу – є наявність якісних фото, які отримує кожна дитина по закінченню відпочинку. Також у таборі утримуються від використання будь-яких гаджетів (лише за крайньою необхідністю).

Організація пропонує як денне перебування дитини у таборі, так і цілодобове. А для комфортного пересування від Житомира до передмістя табір надає зручний трансфер –  власний мікроавтобус.

На своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук» «Craft Camp» отримує схвальні відгуки:

ПРИВАТНІ ДИТЯЧІ ТАБОРИ ЖИТОМИРЩИНИ: АЛЬТЕРНАТИВА ДЕРЖАВНИМ ЗАКЛАДАМ?ПРИВАТНІ ДИТЯЧІ ТАБОРИ ЖИТОМИРЩИНИ: АЛЬТЕРНАТИВА ДЕРЖАВНИМ ЗАКЛАДАМ? Проте, разом з тим, зустрічаються і негативні:

ПРИВАТНІ ДИТЯЧІ ТАБОРИ ЖИТОМИРЩИНИ: АЛЬТЕРНАТИВА ДЕРЖАВНИМ ЗАКЛАДАМ?

Приватний табір «Craft Camp» на нинішнє літо пропонує двотижневі зміни з 19 травня до 29 серпня і приймає дітей віком від шести до дванадцяти років.

Вартість зміни – 6000 грн. (з ночівлею). Також Ви можете залишати дитину лише на денні заняття, які розпочинаються з 8:30 та завершуються о 19:00. У такому випадку путівка вартуватиме 4800 грн. Окрім того заклад пропонує систему знижок для постійних клієнтів: 5700 та 4560 грн. за зміну відповідно.

 

«ЕкстреМал»

«ЕкстреМал» оточений неторканою природою знаходиться поблизу Коростишівського кар’єру та позиціонує себе як «ненормальний табір».

Діти мешкають у готелі «Люкс» по двоє-троє у кімнаті зі зручностями. Також готель забезпечує дітей трьохразовим повноцінним харчуванням.

У насиченій програмі екстремального табору пропонують наступні послуги:

–         основи скелелазіння та альпінізму:

–         основи художньої фотографії: пейзажна, портретна та репортажна зйомки;

–         майстер-клас з виживання у дикій природі;

–         майстер-клас з надання першої медичної допомоги;

–         спортивне орієнтування;

–         відвідування етнографічного комплексу «Поліська хата» та центру Трипільської культури.

ПРИВАТНІ ДИТЯЧІ ТАБОРИ ЖИТОМИРЩИНИ: АЛЬТЕРНАТИВА ДЕРЖАВНИМ ЗАКЛАДАМ?

© childcamp.com.ua

Для комфортного пересування дітей табір пропонує власний мікроавтобус, який супроводжує до місць занять, фотозйомок, майстер-класів.

Активний відпочинок, кваліфіковані працівники та хороші умови – усе гуртом створює для дітей незабутній відпочинок. На офіційній сторінці у соцмережі «Фейсбук» немає жодного негативного відгуку:

Зміни у таборі «ЕкстреМал»:

1.     04.06.2017 – 10.06.2017;

2.     18.06.2017 – 24.06.2017;

3.     25.06.2017 – 01.07.2017;

4.     09.07.2017 – 15.07.2017;

5.     16.07.2017 – 22.07.2017;

Ціна путівки – 8000грн.

Зручна інфографіка зібрала в собі усю важливу інформацію про кожен з таборів:

ПРИВАТНІ ДИТЯЧІ ТАБОРИ ЖИТОМИРЩИНИ: АЛЬТЕРНАТИВА ДЕРЖАВНИМ ЗАКЛАДАМ?

© times.zt.ua

Тенденція до зростання приватних таборів створює серйозну конкуренцію для таборів державних. А, як відомо, де конкуренція – там і розвиток. Тому державні табори мають два шляхи: перший – абсолютна перебудова (створення комфортних умов проживання, безпека – цілодобова охорона, якісне харчування та, насамперед, повна зміна житлових будівель зі старих радянських у нові, комфортні та модерні споруди), в інакшому випадку на держтабори чекатиме повний занепад та порослі бур’яном гектари землі, поки їх не прибере до рук підприємливий гаманець…

Проте, як-то кажуть, на кожен товар свій споживач. Порівнявши цінову політику та пропозиції кожного із закладів, зваживши всі «за» та «проти»,  Ви можете обрати для своєї дитини оптимальний відпочинок: будь-то релігійніблагодійні організації, спортивні чи англомовні табори, або ж старенькі, незмінні у своїх традиціях, державні. Адже хто, як не Ви, найкраще знає, де дитина буде відчувати себе максимально комфортно та щасливо?

Марія Денисевич

Будьте першим, хто прокоментував "ПРИВАТНІ ДИТЯЧІ ТАБОРИ ЖИТОМИРЩИНИ: АЛЬТЕРНАТИВА ДЕРЖАВНИМ ЗАКЛАДАМ?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*