Кальчук
PRONOZA
pol_E1

Приватний паркан: житомиряни поскандалили через комунальний двір

DSC 0142 777x437 - Приватний паркан: житомиряни поскандалили через комунальний двір

У житомирян, що мешкають неподалік скверу на Лятошинського, виник конфлікт через самовільно збудовану парковку для машин. Сусіди скаржаться, що вікна їхніх квартир цілодобово  знімають камери відеоспостереження, а вхід на територію обмежений.

 

Скандал дійшов до міської ради і  16 липня, обидві сторони конфлікту звернулися до депутатів Житомирської міської ради аби розібратись в проблемі.  Мешканці будинків за адресами вул. Б. Лятошинського 15 А та 15Б не можуть порозумітись через побудовану загорожу поруч одного із будинків.

 

DSC 0144 1024x683 - Приватний паркан: житомиряни поскандалили через комунальний двір

Цьогоріч місцеві жителі вирішили зробити загорожу трохи вищою та організувати там парковку для машин мешканців будинку, адже кажуть, що коли машини просто стояли поруч з будинком, то їх грабували. 

“Три квартири зібрались коштами та побудували стоянку для всіх. Ми ж не забороняємо туди заходити чи ставити там свою машину. З нормами там все в порядку, пожежна драбина знаходиться з іншої сторони будинку, а люк водоканалу – перед ним. Колючий дріт ми одразу демонтували, зараз там стоїть звичайна сітка”, – пояснила Юлія.

Screenshot 6 2 1024x762 - Приватний паркан: житомиряни поскандалили через комунальний двір

Проте тепер дехто з сусідів  виступає проти такої забудови й скаржиться, що це виглядає неестетично, трава засипана щебенем та обмежена площа для вільного доступу, адже на воротах висить замок.  

“Та й поміститися туди можуть лише 2 машини, а у будинку живе 6 власників авто”, – каже мешканка Катерина.

Screenshot 6m 1024x763 - Приватний паркан: житомиряни поскандалили через комунальний двір

У будинку за адресою вул. Б. Лятошинського 15А 18 квартир, 5 з яких здаються в оренду. Юлія переконувала, що коли паркан будувався, то вони питали згоди у мешканців і ті були не проти, а тепер передумали.

Катерина стверджує, що особисто у неї думки ніхто не питав, а така забудова взагалі порушує всі будівельні норми, адже під насипаним щебенем проходить теплотраса й інші комунікації. Мешканці будинку, що навпроти загорожі, також проти, адже камери, що на території, знімають і вікна їхніх будинків.

DSC 0148 1024x683 - Приватний паркан: житомиряни поскандалили через комунальний двір

У міській раді пояснили, що мешканцям будинку по вул. Б. Лятошинського, 15А належить лише будинок, а прибудинкова територія належить місту, тому будувати там щось можна лише з дозволу інспекції благоустрою, а не самовольно.

Тому депутати дали рекомендацію провести загальні громадські слухання, в тому числі і з мешканцями сусіднього будинку й знайти консенсус. Далі вони повинні привести до ладу територію, тобто прибрати щебінь, камери та підвищення загорожі й розробити проєкт на паркувальні місця. І лише після цього з готовими проєктними документами звернутись до інспекції благоустрою й отримати погодження. На виправлення протизаконної забудови у житомирян є місяць, інакше їх знову оштрафують та повністю знесуть загорожу.

DSC 0135 1024x683 - Приватний паркан: житомиряни поскандалили через комунальний двір

DSC 0146 1024x683 - Приватний паркан: житомиряни поскандалили через комунальний двір
DSC 0136 1 1024x683 - Приватний паркан: житомиряни поскандалили через комунальний двір


Будьте першим, хто прокоментував "Приватний паркан: житомиряни поскандалили через комунальний двір"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*