Повномасштабне вторгнення змінило ставлення українців до свят. Новорічного настрою у більшості і зовсім немає, а хтось намагається хоч трішки створити собі той «Christmas mood».
Проте найкраще українці саме жартували про 2024 рік. Мемів про роботу 1-го січня, бажання вижити у новому році та побажання смерті хворим сусідам – в мережі «гуляє» чимало. Як завжди, «Times.ZT» зібрали найсмішніші з них.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01-13.18.11-819x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01-13.18.19-1024x999.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01-13.18.23-1024x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01-13.18.25-1024x765.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01-13.18.28-1024x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01-13.18.30-1024x819.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01-13.18.32-1024x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01-13.18.07.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01-13.18.09-1024x654.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01-13.18.12-1024x1009.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01-13.18.14-1024x327.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01-13.18.17.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01-13.18.20.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01-13.18.22-1024x961.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01-13.18.27-889x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01-13.18.34.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01-13.18.35-1024x724.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01-13.18.37-991x1024.jpeg)
Нагадаємо, найсмішніші меми про Різдво: добірка.
Будьте першим, хто прокоментував "«Привіт, 2024»: українці зустріли Новий рік мемам"