INNA BILA
HOVER
IT LAB STUDIO

За відвідування шахових клубів у бібліотеках міста житомиряни можуть отримати призи

img1547193576 0 - За відвідування шахових клубів у бібліотеках міста житомиряни можуть отримати призи
Фото: з сайту Житомирської міськради

Житомиряни, які відвідують шахові клуби у бібліотеках міста, можуть взяти участь у акції «Обміняй фішку на книжку». Цей проект реалізують за кошти Бюджету участі Житомира, – повідомили у міськраді.

За візити у шахові клуби центральної міської бібліотеки ім. В. Земляка та філіалів-бібліотек ЦБС № 1 (вул. Київська, 36) і № 3 (вул. Хлібна, 3), житомиряни зможуть отримати у подарунок книгу Юхима Чеповецького «Пригоди шахового солдата Пєшкіна» разом із посібником «Твоя шахова абетка», яка тлумачить основи шахової гри. Для цього треба лише зібрати десять фішок, які  видаються за кожний візит до шахового клубу у бібліотеках.

img1547193560 1024x576 - За відвідування шахових клубів у бібліотеках міста житомиряни можуть отримати призи

У міськраді розповіли, що першим, хто отримав книги у подарунок, став учень житомирського ліцею № 25 Сашко Данилюк. Взяти участь у грі і наздогнати лідера намагаються інші поціновувачі мистецтва шахів. Понад сто примірників дитячого бестселера Юхима Чеповецького, придбаних за кошти Бюджету участі, чекають своїх володарів.

Також функціонує бонусна програма, завдяки якій найактивніші відвідувачі шахових клубів можуть отримати в подарунок квиток на виставу Житомирського обласного музично-драматичного театру ім. І. Кочерги «Хід конем».

  • 3
    Поширили:


Будьте першим, хто прокоментував "За відвідування шахових клубів у бібліотеках міста житомиряни можуть отримати призи"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*