Псевдовибори на росії закінчилися з прогнозованим результатом: ЦВК оголосило про продовження диктатури

Псевдовибори на росії закінчилися з прогнозованим результатом: ЦВК оголосило про продовження диктатури
Russian President Vladimir Putin leaves Red Square after the Victory Day military parade in central Moscow on May 9, 2022. - Russia celebrates the 77th anniversary of the victory over Nazi Germany during World War II. (Photo by Kirill KUDRYAVTSEV / AFP) (Photo by KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP via Getty Images)

На росії закінчилися фіктивні президентські перегони. Щоправда цього разу у російському ЦВК вирішили відійти від надмірної фальсифікації і намалювали нинішньому диктатору лише 87% підтримки виборців. Зате заявили, що цього разу за путіна проголосувала рекордна кількість росіян – 76 млн чоловік. Мовляв, минулого разу свої голоси за рашистського лідера віддало лише 56 млн осіб.

Цікаво, що оголошена явка виборців на рівні 77,4% виявилася найвищою за весь час існування Росії. Та попри таку кількість людей ЦВК дивним чином встигли “підрахувати” всі голоси в 140-мільйонній країні менш ніж за добу.

Фіктивність проведених виборів доводить і те, що понад 80% голосів бункерний фюрер набрав навіть на окупованих територіях, які вже давно були звільнені ЗСУ та повернуті під юрисдикцію України.

А за кордоном і взагалі лідерство диктатора поставили під сумнів. Схоже просто не вдалося суттєво фальсифікувати. Тож у західних країнах путін примудрився програти навіть тим “технічним кандидатам”, яких попередньо допустив до участі у перегонах.

Отож, офіційно царювання незмінного рашистського диктатора оголосять 21 березня. А поки росіянам влаштовують концерти і морально готують їх до чергової хвилі мобілізації.

Нагадаємо також, що лукашенко йде на наступні президентські вибори у Білорусі.

Будьте першим, хто прокоментував "Псевдовибори на росії закінчилися з прогнозованим результатом: ЦВК оголосило про продовження диктатури"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*