путін наказав захопити Донбас до березня місяця

Наближається річниця війни російських терористів проти України. Аби бодай якось виправдати величезні втрати і затягнення так званої сво, путіну терміново потрібні хоч якісь перемоги. Саме тому, за інформацією української розвідки, військовим силам рф надано наказ до березня місяця захопити весь Донбас. Більше того, на захоплених територіях Півдня окупанти заявляють про вказівки взяти до кінця лютого місто Запоріжжя.

Однак, за висновками фахівців Інституту вивчення війни кремлівський ватажок знову переоцінює можливості армії рф. Вони переконані, що великий наступ на сході України передчасно завершиться у сезон весняних дощів і не буде результативним.

Попри те, що наразі російські війська перекидають додаткові штурмові групи, підрозділи, озброєння і військову техніку в райони східної України, усі їх загони є низькопрофесійними та непідготовленими. А найкращі військові частини рф, які розпочинали наступ рік тому, українська армія давно вже розбила.

Путін, можливо, знову переоцінив власні можливості російських військових. ISW не помітив жодних доказів того, що російські війська відновили достатню бойову міць, щоб розгромити українські сили на сході України і захопити понад 11 300 кв. км неокупованої Донецької області (понад 42% від загальної площі області) до березня, як наказав Путін”,

– наголошують фахівці ISW.  

В свою чергу українські військові також впевнені, що наступ росіян буде безрезультатним, адже наказ захопити Донецьку та Луганську області рашистський диктатор віддає вже не вперше і щоразу ЗСУ не допускають його реалізації.

Будьте першим, хто прокоментував "путін наказав захопити Донбас до березня місяця"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*