путін увів військовий стан … на території України, а з прилеглих до нашого кордону територій терміново евакуює населення

Бункерний фюрер путін запровадив військовий стан там де він і так вже діяв з 24 лютого 2022 року – на окупованих територіях України: у Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях.

Ведений кремлем військовий стан на захоплених територіях розпочне діяти з півночі 20 жовтня. Військовий стан по-путінські передбачає:

  • заборону на виїзд громадян за межі країни;
  • евакуацію об’єктів господарського, соціального та культурного призначення, а також тимчасове відселення мешканців у безпечні райони;
  • введення особливого режиму в’їзду та виїзду на територію, а також обмеження свободи пересування нею;
  • залучення громадян до виконання робіт для потреб оборони, ліквідації наслідків застосування противником зброї, відновлення об’єктів економіки;
  • вилучення необхідного для потреб оборони майна в організацій та громадян з подальшою виплатою державою його вартості;
  • введення військової цензури у сфері комунікацій, а також контролю за телефонними переговорами.

Іншим своїм указом рашистський лідер ввів на територіях окупованого Криму, Краснодарського краю, Бєлгородської, Брянської, Воронезької, Курської, Ростовської областей та міста Севастополя режим середнього рівня реагування. Відповідно до указу тут буде посилено охорону важливих держоб`єктів, введено огляд усіх транспортних засобів, передбачено тимчасову евакуацію населення та особливий режим в’їзду на територію і виїзду з неї, а також обмеження свободи пересування по ній.

На інших територіях рф, які входять до складу Центрального федерального округу і Південного федерального округу, путін запровадив режим підвищеної готовності.

Окрім того, рашистський лідер ініціював створення на окупованих територіях загонів тероборони. Відтак відзавтра усіх мешканців окупованих територій забиратимуть до окупаційних терористичних формувань.

Будьте першим, хто прокоментував "путін увів військовий стан … на території України, а з прилеглих до нашого кордону територій терміново евакуює населення"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*