Радянські посвідчення, російський герб, ордени з георгіївськими стрічками та кітелі: СБУ завітало з обшуками до Нестора Шуфрича

Радянські посвідчення, російський герб, ордени з георгіївськими стрічками та кітелі: СБУ завітало з обшуками до Нестора Шуфрича

Сьогодні, 15 вересня, фахівці СБУ нарешті прийшли з обшуками до нардепа опзж, відвертого рашиста та зрадника України, скандальновідомого політика Нестора Шуфрича.

Нардепа офіційно підозрюють у державній зраді. За матеріалами слідства, Шуфрич співпрацював із співробітником фсб рф та колишнім народним депутатом Володимиром Сівковичем, який свого часу втік до росії.

При обшуку в будинку нардепа було виявлено цілий “музей” радянської та-російської символіки. Серед іншого це і георгіївські стрічки, медалі, кітелі збройних сил рф та навіть радянські посвідчення.

Окрім того, співробітники СБУ знайшли в ос5елі нардепа документ зі схемою автономії для Донецької та Луганської областей. У ньому прописано перейменування цих областей на «краї», широку автономію, проведення виборів, формування окремого уряду та парламенту. А наприкінці стоять підписи Медведчука та Шуфрича.

Повідомляється, що наразі Нестора Шуфрича не затримано. Однак слідство триває.

Нагадаємо, що свого часу житомирські журналісти влаштовували акцію протесту «#Шуфричанахрін» через призначення Нестора Шуфрича на посаду голови парламентського комітету з питань свободи слова.

Будьте першим, хто прокоментував "Радянські посвідчення, російський герб, ордени з георгіївськими стрічками та кітелі: СБУ завітало з обшуками до Нестора Шуфрича"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*