Радіоактивні орки тікають з території Чорнобильської АЕС у Білорусь

Підтвердилася інформація, що окупанти, які захопили Чорнобильську АЕС та інші об‘єкти у Зоні відчуження, двома колонами вирушили в бік українського кордону з республікою Білорусь. Про це повідомили в Енергоатомі.

«Наміри покинути ЧАЕС загарбники сьогодні зранку озвучували українському персоналу станції. Наразі на станції ще залишається невелика кількість рашистів», – йдеться у повідомленні.

Крім того, у відомстві повідомили, що підтвердилася й інформація про фортифікаційні споруди та окопи, які рашисти будували прямо в Рудому лісі – найзабрудненішому в усій Зоні відчуження. 

«Тож не дивно, що окупанти отримали значні дози опромінювання й запанікували за перших ознак хвороби. А проявилася вона дуже швидко. Відтак серед військових почав назрівати майже бунт, і вони почали збиратися звідти», – повідомляють у офіційному телеграм-каналі Енергоатому.

Також є дані про те, що наразі формується для руху в бік Білорусі ще й колона військових рф, які тримали в облозі місто Славутич.

Інформацію про велику колону зараженої російської техніки із радіоактивної ділянки Чорнобильської «зони відчуження» та «міста атомників» Славутича поширюють також білоруські пабліки у телеграмі.

У пабліках повідомляють, що під загрозою додаткового радіоактивного опромінення жителі Брестської, Гомельської, Мінської та Могилівської областей.

«Російська армія поспішно залишає Чорнобильську «зону відчуження» після серії інцидентів у «Рудому лісі». За 4 тижні вже десятки російських солдатів постраждали від тяжкої форми променевої хвороби через вплив радіації під час окопування в заражених районах навколо ЧАЕС, зараз їх масово звозять до гомельського центру радіаційної медицини (ГУ «Республіканський науково-практичний центр радіаційної медицини та екології людини», – йдеться у повідомленнях.

Також білоруси повідомляють, що вся російська техніка, яка перебувала в зоні відчуження, надмірно «фонить» через підняту гусеницями бронетехніку радіоактивний пил і численні пошкодження зараженого радіацією ґрунту.

Будьте першим, хто прокоментував "Радіоактивні орки тікають з території Чорнобильської АЕС у Білорусь"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*