рашисти вивезли до туреччини понад 180 тис. тонн українського зерна | Times ZT

рашисти вивезли до туреччини понад 180 тис. тонн українського зерна

рашисти продовжують викрадати українське зерно та переправляти його до туреччини. Про деталі викрадення українського зерна йдеться в сюжеті «Схем».

Згідно з даними журналістів, неподалік Севастопольської бухти перебувають кілька суден, які належать до класу Bulk Carrier. Їх використовують для того, щоб транспортувати сипучі вантажі. 

Так, 4 липня стало відомо про те, що від зернового термінала «Авліта», що у Доковій бухті Севастополя, відплив черговий рашиський балкер «матрос позинич». На ньому, згідно з даними журналістів, перевозили викрадене українське зерно. Нове судно до того ж терміналу прибуло менш як за годину. 

Масштаби крадіжок українського зерна вражають: упродовж травня 2022 року рашисти вивезли з тимчасово окупованих територій України понад 180 тисяч тонн зерна. Воно, за попередніми оцінками, могло обійтись у понад два мільярди гривень.

Натомість, влада туреччини всіляко заперечує, що купує вкрадене з України зерно. І хоч окупанти вимикають радари на своїх суднах, супутникові знімки дозволяють побачити, що цей процес досить регулярний. А ворожі судна постійно прибувають до турецьких портів.

Одне з таких суден – «михайло ненашев» під рашиським прапором. Журналісти наводять докази трьох його рейсів з порту в Криму до портів туреччини. 15 квітня супутник Planet Labs зафіксував цей балкер біля «Авліти». Через виключені протягом трьох днів радари, судно лишалось «непомітним» для системи офіційного моніторингу суден Marine Traffic. Водночас цей сервіс зафіксував, що до заходу в кримський порт воно було «в баласті» – тобто порожнім. А після – вже завантаженим. 22 квітня «михайло ненашев» став у турецький порт деріндже. За чотири дні система зафіксувала, що балкер – розвантажився.

Крім знімків з космосу, у розпорядженні «Схем» є документи, які свідчать, що «ненашев» та Finikia на шляху до туреччини завантажувались зерном саме в кримському терміналі «Авліта».

При цьому, в документах походження зерна зазначене як «Крим, росія». 

Нагадаємо, у Румунії перекинувся поїзд з українським зерном.

Будьте першим, хто прокоментував "рашисти вивезли до туреччини понад 180 тис. тонн українського зерна"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*