Рашизм пробив дно: у храмі РПЦ під Москвою викладають мозаїкою Путіна і Сталіна (ФОТО) | Times ZT

Рашизм пробив дно: у храмі РПЦ під Москвою викладають мозаїкою Путіна і Сталіна (ФОТО)

І це ще не всі «святі». Поряд з Путіним – «архістратиг» Шойгу, «богородиця» Матвієнко і ряд дрібніших «архангелів»: Володін, Патрушев, Бортніков, Герасімов тощо. Це маразматичне богохульство прикрасить храм Воскресіння Христова, який будують у підмосковному парку «Патріот». Церква матиме висоту 95 м і буде головним військовим храмом Російської федерації. Відкрити парковий фрік-атракціон хочуть 9 травня 2020 року.

Повідомлення про храмову мозаїку з ликами путінських лизоблюдів – багато хто сприйняв, як жарт чи розіграш. Але клірики Російської православної церкви офіційно підтвердили: так і є. Протоієрей РПЦ Леонід Калінін каже, що зобразити живих чиновників на сакральній храмовій мозаїці вирішила «художня рада». Ця ж рада, як бачимо, затвердила й зображення Сталіна. Хоча лише у вигляді «хоругви».

Особлива підлість у тому, що стіни храму використали й для пропаганди неоголошеної загарбницької війни проти України.

Резюме дуже просте. Нема сенсу говорити про якесь відокремлення церкви від держави в РФ. Наочно видно, що Російська православна церква – не лише вірна прислужниця путінського режиму, але й класична храмова проститутка, для якої нема нічого святого. Деградація РПЦ збільшується по експоненті й набуває просто карикатурних форм.

А якщо ти, житомирянине чи житомирянко, ходиш у храм УПЦ (яка повністю підпорядкована РПЦ) – то це гарна нагода для тебе замислитися над постулатами віри й сутністю буття.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Рашизм пробив дно: у храмі РПЦ під Москвою викладають мозаїкою Путіна і Сталіна (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*