Реєструйте організовані групи на покази Чілдрен Кінофесту

Реєструйте організовані групи на покази Чілдрен Кінофесту
Якщо ви плануєте відвідування фестивалю групою від 6 осіб — реєструйтеся вже тепер.

11-й Чілдрен Кінофест проходитиме цього року з 7 до 16 червня. Кінотеатральні покази відбуватимуться паралельно в 11 містах: Києві, Львові, Вінниці, Житомирі, Дніпрі, Луцьку, Одесі, Полтаві, Хмельницькому, Чернігові та Запоріжжі. Як завжди, всі події фестивалю безплатні.

Щороку вчителі, вихователі, керівники гуртків, вожаті пришкільних таборів та співробітники соціальних служб планують візит своїх вихованців на покази Чілдрен Кінофесту завчас
Ви працюєте з дітьми, з якими плануєте відвідати фестиваль у кінотеатрі вашого міста? Кількість осіб у вашій групі перевищує 5? Забронюйте необхідну кількість квитків уже зараз!

Як це зробити:

Зайдіть у розділ «Реєстрація» на сайті childrenkinofest.comОберіть ваше містоЗв’яжіться з місцевим координатором за вказаними контактами
Важливо: для завчасної реєстрації організованих груп ми зарезервували частину місць у кінозалах. Ця кількість місць обмежена.
Індивідуальна реєстрація розпочнеться 30 травня.
Окрім кінотеатральної програми у глядачів та глядачок традиційно буде змога також подивитися спеціальну добірку фільмів у нашому онлайн-кінотеатрі.

Будьте першим, хто прокоментував "Реєструйте організовані групи на покази Чілдрен Кінофесту"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*