Ремонт повним ходом: мер Бердичева готує будівлю міськради до Дня міста (ФОТО) | Times ZT

Ремонт повним ходом: мер Бердичева готує будівлю міськради до Дня міста (ФОТО)

Поки Житомирщина перебуває на карантині, у Бердичеві міський голова проводить реконструкцію першого поверху будівлі міської ради. Про це повідомив «Ріо Бердичів».

Міський голова Василь Мазур розповів про перспективи використання цих приміщень:

“Після ремонту на першому поверсі розміститься оновлений центр надання адміністративних послуг громадянам, перелік яких суттєво збільшиться. Так, тут будуть приймати спеціалісти з управління соціального захисту населення, тобто з усіх видів допомог, пільг і субсидій тепер потрібно буде звертатись саме до міськвиконкому. Також тут можна буде виготовити новий паспорт та провести багато інших реєстраційних дій”.

Для відвідувачів центру надання адміністративних послуг буде передбачена електронна черга, дитячий куточок, сучасні туалети, які будуть доступні і для людей з особливими потребами. Спеціалісти будуть сидіти не в окремих кабінетах, а в одній великій залі, в яку нині перетворюють центральну частину першого поверху.

«Завдяки співпраці з міжнародним проєктом, місто отримає комп’ютери та інше обладнання, необхідне для успішного функціонування центру. Також міський голова запросив членів виконкому долучатися до цього амбітного проекту та надавати як свої пропозиції, так і практичну допомогу для прискорення ремонту. Василь Костянтинович прямо не відповів на моє запитання, чи буде завершено ремонт до Дня Бердичева, але присутні зрозуміли, що буде, тільки невідомо, на яку саме дату призначать це головне свято міста і його мера», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що міський голова Олевська витратив на фейковий ремонт дороги 650 тис грн.

Будьте першим, хто прокоментував "Ремонт повним ходом: мер Бердичева готує будівлю міськради до Дня міста (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*