Ремонт затягнувся: у КП “Житомирводоканалі” повідомили про затримку із відновленням водопостачання

Сьогодні, 5 липня, у КП “Житомирводоканалі” повідомили про ймовірну затримку із відновленням подачі води.

У Житомирі тривають планові ремонтні роботи на водогоні. У зв’язку із проведенням монтажу та ремонту учора, 4 липня, по всьому місту було перекрито водопостачання. Відновити повноцінну подачу води у підприємстві обіцяли вже сьогодні, о 12:00, але у фахівців водоканалу виникли певні обставини, через які виконати обіцянку у зазначений час вони не зможуть.

За словами директора установи Андрія Нікітіна, є вірогідніа того, що вкластися у вказані часові рамки не вдастся, адже роботи виконані не у повному обсязі:

“У нас є певна затримка по незалежним від нас причинам. Це надвеликий об’єм води і ми не розраховували на нього, у нас не витримує техніка і є ще непередбачені обставини, а саме була створена надпотужна система і не вдається швидко демонтувати стару запірну арматуру, під якою ще знаходиться бетонна основа з опорами. І наш інструмент не може в повній мірі швидко демонтувати ці конструкції.”

Нагадаємо, що у Житомирі впродовж кількох днів не буде води.

Будьте першим, хто прокоментував "Ремонт затягнувся: у КП “Житомирводоканалі” повідомили про затримку із відновленням водопостачання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*