Ретроградний тиждень: що чекає на представників зодіакального кола з 19-25 вересня 

Тиждень 19-25 вересня знаходиться під впливом ретроградної планети – Меркурій. Ми часто чуємо фрази: «Це все ретроградний Меркурій», але насправді, цей час – прекрасна можливість знакам виправити помилки минулого та вирішити незакриті питання. Тим більше, в кінці тижня нас чекає Молодик – нові цілі, бажання, плани. 

Овен

Цей знак найбільше відчув на собі зміну сезону. Відсутність сил, мотивації та апатія – все це буде з вами протягом тижня, проте зірки радять не зациклюватися на такому стані. Найкращий спосіб зробити тиждень продуктивним та позитивним – повернутися до корисних звичок та присвятити час собі. Особливо це стосується краси та здоров’я. Вам захочеться усамітнитися, що може створити перепони у спілкуванні з коханою людиною. Щоб уникнути цього – будьте чесними та відкритими з партнером. 

Телець

Ви почуватиметеся як білка у колесі. Вся ваша увага буде спрямована в роботу, що дозволить вам швидко виконати нагальні задачі. Проте намагайтеся тримати баланс, інакше під кінець тижня ваші ресурси закінчаться, що призведе до пригніченого настрою та виснаження. Будьте уважні до кола своїх друзів. Комусь з них може знадобитися ваша допомога чи підтримка. 

Близнюки

Ретроградний Меркурій не найкращим чином вплине на вирішення ваших справ. Запалу та мотивації на цей тиждень у вас через край, а от в реальності чекайте перепон та різноманітних складнощів, які підкине життя. Проте не засмучуйтеся через дрібниці, а намагайтеся вирішувати питання поступово. Спроба зробити все за раз закінчиться провалом, тому цього тижня не спішіть стрибати вище голови. 

Рак

А от Раки цього тижня будуть не сімейними і не дружніми. Ваше бажання сховатися в панцирі буде занадто сильним, а сім’я та друзі викликатимуть більше нервовість, ніж радість. Якщо ви розумієте, що у вас немає ресурсу для спілкування – скажіть про це і побудьте якийсь час наодинці. Цей час присвятіть собі, творчості та втіленню давно відкладених бажань і планів. Серйозні проекти цього тижня краще не починати.

Лев

На цьому тижні ваша увага буде зосереджена на особистому житті. Ви захочете покращити стосунки з коханою людиною, тому намагатиметеся не обмежувати її увагою, а навпаки, шукатимете способи для зближення. Але не забувайте і про себе. Приділіть час здоров’ю та відпочинку, адже це саме те, чого вам не вистачає, а ретроградний Меркурій сприятиме тимчасовій пасивності. Уже ближче до кінця тижня можна почати «тиснути на газ». 

Діва

Ви давно думаєте над тим, як покращити свою професійну сферу, і саме на цьому тижні ви зможете нарешті зрозуміти, чого саме вам не вистачає. При цьому, звертайте увагу на знаки, які будуть буквально в повітрі. Не бійтеся радитися з іншими щодо ваших ідей та планів. Вивчіть питання з різних точок зору, і не забувайте чути свою інтуїцію. Також будьте уважними до снів, в них ви знайдете підказки, як побороти свої страхи та установки, що заважають впевнено рухатися по життю. 

Терези

Ваша увага цього тижня буде зосереджена на вашій зовнішності та іміджі. Вам захочеться кардинальних змін, і кінець тижня – подарує вам їх. Не бійтеся експериментів та змін, адже це саме те, чого вам зараз не вистачає. Ви відчуєте бажання відновити старі захоплення, чи повернутися до певного способу життя. Що ж, не відмовляйте собі в цьому, проте пам’ятайте, що це має приносити користь для вас. 

Скорпіон

Цього тижня ви будете робити все наче з останніх сил. Деякі ситуації, які тягнуться тривалий час, будуть сильно виснажувати вас цього тижня, і в якийсь момент ви спробуєте опустити руки. Але ненадовго. Ближче до п’ятниці і на вихідних ви відчуєте прилив сил і знайдете нові шляхи вирішення старих задач. Приділіть увагу своєму здоров’ю. Можливо варто почати харчуватися корисно, а також залишити шкідливі звички. Молодик сприятиме цьому. 

Стрілець

Тиждень комунікабельності – приблизно так можна описати цей час для вас. Вам захочеться розширювати свої контакти, примиритися з тими, з ким давно припинили спілкування, пробачити та вибачитися. Зірки радять йти за своїм внутрішнім голосом і не закриватися від оточуючих. Дуже ймовірно, що на цьому тижні ви познайомитеся з впливовою людиною, яка може стати вам добрим другом, або навіть ближче. 

Козеріг

Цей тиждень для Козерогів – чудова можливість визначитися з пріоритетами. Ви дуже серйозно ставитеся до всіх сфер вашого життя, тому цього тижня вам захочеться трішки послабити свій контроль над реальністю. Дозвольте собі це, і тоді період ретроградності стане для вас легким часом, який дозволить відновити ресурси. А вже у вихідні ви відчуєте прилив натхнення, завдяки чому знайдете нові шляхи вирішення важливих питань, і, можливо, надихнетеся новою ідеєю, яку неодмінно захочете втілити у життя. 

Водолій

А от Водоліям цього тижня не варто піддаватися меланхолічним настроям, попри те, що і погода, і обставини будуть цьому сприяти. На початку тижня вас може засмутити атмосфера на роботі. Спробуйте не піддаватися негативу, а шукати хороше в кожному дні. Вам захочеться відновити старі заняття – чи то спорт, чи то хобі. Ретроградний тиждень чудово підійде для творчості та пошуку натхнення. Вихідні проведіть з коханою людиною. Це зарядить вас і підготує до нового тижня. 

Риби

Якщо минулого тижня зміни вас лякали, то вже цього тижня вони вам почнуть подобатися. Особливо це стосується змін в кар’єрі. Нові підходи до виконання роботи, нові методи та інструменти – все це буде вас цікавити та підігрівати ваш інтерес. Проте, не поринайте в роботу з головою. Лишіть трішки часу особистому життю. Проявляйте цього тижня терпіння до своїх рідних, інакше сварок не оминути. Пам’ятайте, що інколи варто упустити якісь коментарі чи теми, щоб не спровокувати конфлікт. 

Нагадаємо, контрнаступ ЗСУ, нове сповіщення від ДСНС та ДТП із Зеленським: підбірка мемів тижня.

Будьте першим, хто прокоментував "Ретроградний тиждень: що чекає на представників зодіакального кола з 19-25 вересня "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*