Ретротрамвай  у Житомирі:  вартість та умови оренди, маршрут і тривалість поїздки

Ретротрамвай у Житомирі: вартість та умови оренди, маршрут і тривалість поїздки

Вже багато років поспіль центральними вулицями Житомира у теплу пору курсує ретротрамвай, орендувати яких можуть всі охочі – для прогулянок, екскурсій, святкових заходів за участю дорослих і дітей.

Як повідомили у коментарі журналістам сайту «Житомир таймс»  представники КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління», сезон у ретротрамваю стартував ще в травні і послугою вже встигли кілька разів скористатися, втім найбільший ажіотаж очікують в червні-липні, коли святкують випускні, весілля або проводять пришкільні табори, організовують змістовне дозвілля для дошкільнят і школярів, відзначають Дні народження та ін.

Орендувати трамвай в цьому році коштує 874,79 гривень (у 2023-му було на 100 гривень менше). Це вартість поїздки тривалістю годину – старт у ДЕПО по вулиці Вітрука, 11, а далі по трамвайному маршруту на кінцеву зупинку на площі Перемоги і назад. При потребі транспорт самостійно можна прикрасити стрічками, кульками, плакатами.

Працює ретротрамвай щоденно з 8 години ранку і до 17.00. Замовляти радять за тиждень до обраної дати, узгоджуючи усі деталі за номером телефону 067-4490503 (Світлана).

Оплату також потрібно здійснити завчасно – підійти за два-три дні до запланованої поїздки і заключити разовий договір, отримати розрахунок, зробити проплату і надати копію чека. Фото та відеозйомка додатково не оплачуються.

Ретротрамвай не виходить на маршрут в негоду та коли спостерігається різке зниження температурного режиму, оскільки він не захищений від опадів, вітру та холоду і призначений для використання виключно в літній час за сприятливих умов.

Важливо, ретротрамвай розрахований на 24 пасажирів (середня кількість місць для комфортного сидіння). Якщо його орендують для групи дітей, необхідний супровід дорослих у кількості дві особи – батьки, вихователі (двері не фіксуються і водій відповідальності  за безпеку не несе).

Ретро-трамвай у Житомирі – унікальний музей на колесах. Він був відновлений за оригінальними кресленнями 20 століття і входить до числа найстаріших трамваїв в Україні.  

Юлія Демусь

Щомісяця у Житомирі проходитимуть зустрічі в рамках Всеукраїнського проєкту підтримки дружин і дітей полеглих Героїв «Єднання»

Будьте першим, хто прокоментував "Ретротрамвай  у Житомирі:  вартість та умови оренди, маршрут і тривалість поїздки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*