Рецензія про книгу «Де ж ти дівся, світе мій прекрасний?» Р

Пропонуємо вашій увазі видання від авторки, яка є визнаним голосом сьогоднішнього покоління. «Де ж ти дівся, світе мій прекрасний?» — це питання, з яким постійно стикаються 2 головні героїні однойменного роману Саллі Руні. Найкращі подруги з коледжу, яким зараз за 30, намагаються зрозуміти, як їм жити й знайти сенс у неспокійному світі, який стає все більш нежиттєздатним на багатьох рівнях — екологічно, економічно, етично та емоційно.

Національна книжна платформа України «Yakaboo» пропонує купити книгу за найкращою ціною.

Про автора

Саллі Руні — ірландська письменниця, чиї твори висвітлюють питання класової нерівності, інтимності, мистецтва та політики. Ще підлітком Руні брала участь у письменницькій групі, яку організовував мистецький центр. У підлітковому віці вона складала оповідання та закінчила перший роман у 15 років. Хоча пізніше вона зневажала свої перші спроби писати художню літературу, саме це надихнуло її написати твори, які стали всесвітньо відомими.

«Розмови з друзями», перший опублікований роман Руні, дебютував у 2017 році. Другий роман автора «Нормальні люди» вийшов у 2018 році.

Про книгу

Роман «Де ж ти дівся, світе мій прекрасний?», опублікований у 2021 році, розповідає про чотирьох героїв. Сюжет зосереджується на двох найкращих подругах і двох чоловіках, з якими вони будують нові романтичні стосунки. Еліс Келехер — надзвичайно успішна ірландська письменниця, яка переїхала до прибережного містечка, де вона нікого не знає. Фелікс Брейді, місцевий житель, якого вона зустріла на невдалому першому побаченні після того, як вони познайомилися в Tinder, влаштував безлад у своєму житті та, на жаль, потрапив працювати на великий транспортний склад.

З їхньою історією переплітається лінія Ейлін Лідон, гіперінтелектуальної, неймовірно низькооплачуваної помічниці редактора дублінського літературного журналу, де вона проводить дні, вставляючи пропущені крапки між ініціалами В. Х. Одена. Знесилена через хворобливе розставання, вона шукає розради в компанії свого найстаршого друга Саймона Костігана, помічника парламенту, який протягом багатьох років зустрічався з низкою набагато молодших жінок. Саймон був світлом у її часто нещасливому житті з раннього дитинства — і вона не хоче ризикувати втратою його відданої дружби заради серйозних стосунків.

По всій розповіді проходить обмін електронною поштою між героями, які діляться як буденними плітками, так і екзистенційними питаннями.

Чому варто прочитати книгу

Персонажі Руні розумні й глибокі, але водночас невпевнені та часто викликають роздратування. Зазнавши соціального виклику та постійно потрапляючи на мінні поля інтимних стосунків, вони жадають зв’язку — у тому числі сексу — але надто часто саботують навіть перспективні стосунки. В романі є емоційно заряджені взаємодії чотирьох героїв, контрасти та міркування про життя.

На сайті «Yakaboo» можна купити книгу «Де ж ти дівся, світе мій прекрасний?» за привабливою ціною, з доставкою по Києву та Україні. Покупку можна зробити і в офлайн-магазині:

  • телефон: 0(800)-600-505;
  • адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 22, 1 поверх (Головпоштамт).

Читати завжди ОК!

Будьте першим, хто прокоментував "Рецензія про книгу «Де ж ти дівся, світе мій прекрасний?»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*