Рейкова війна набирає обертів на росії | Times ZT

Рейкова війна набирає обертів на росії

Фото: Reuters

Круто стартувавши в Білорусі, рейкова перетнула кордон і вже набирає оберти на росії.

Успішні диверсії відбулися вже в 4-х москальських областях.

Соцмережі повідомили, що на московській залізниці за останні тижні в Брянській, Смоленській та Курській областях партизани успішно провели акції по виведення з ладу залізничних колій.

Працюють за білоруськими схемами — в релейних шафах ПСБ (пристрої сигналізації, централізації та блокування) встановлюють прилади, які повністю випалюють обладнання шафи. спрацьовують за таймером.

Рух «Сотрудничество» повідомило, що рельсову війну на росії здійснюють білоруські партизани — активісти ініціативної групи «Буслы летят».

У телеграм каналі «Буслы улетают» опубліковане наступне повідомлення:

Організація «Сотрудничество» визнана в Білорусі терористичною. Активістів часто звинувачують в виготовлені, збережені, поширені екстремістських матеріалів, спрямованих на організацію масових заворушень, актів вандалізму, блокуванні автомобільних та залізничних доріг, в насиллі до представників органів державної влади.

Майже з самого початку активного вторгнення рашистів в Україну в Білорусі почалася «рейкова війна». Влада Білорусі фактично прирівняла до терористів партизан, які намагалися блокувати проїзд російської військової техніки і військ через Білорусь в Україну. 

Незважаючи на погрози заступника міністра МВС Білорусі Казакевича знищити «терористів», диверсії продовжувалися і розширювали географію.

Нагадаємо, що на росії сталося більше 180 масштабних пожеж за два тижні

Будьте першим, хто прокоментував "Рейкова війна набирає обертів на росії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*