Рейтинг Євдокимова швидко росте, рейтинг Сухомлина швидко падає – Комітет виборців України

Згідно із соціологічними дослідженнями, проведеними Комітетом виборців України, шанси Сергія Сухомлина очолити місто на наступну каденцію суттєво знижуються. А головним його конкурентом на виборах буде ректор Житомирської політехніки Віктор Євдокимов.

Про це 14 вересня повідомили представники Житомирської обласної філії КВУ, презентуючи соціологічне дослідження «Якими будуть вибори Житомирської обласної та міської ради, і хто стане мером Житомира?».

Станом на 4 вересня беззаперечними лідерами були Сергій Сухомлин (40,6%) та Олена Розенблат (5,1%). Але вже за тиждень ситуація кардинально змінилася. Сергій Сухомлин ще залишається лідером, хоча при цьому його рейтинг знизився до 33,2%. А найближчим конкурентом діючого мера став ректор Житомирської політехніки Віктор Євдокимов: його рейтинг стрімко зріс і становить 9,3%.

Керівниця дослідницької програми Житомирської обласної організації КВУ Ірина Тітова зазначає, що зниження рейтингу Сергія Сухомлина відбулося через негаразди в його команді, а також через білборди, на яких розміщена спекулятивна (а часто навіть сумнівна) інформація із серії «було – стало», яка дратує багатьох городян. 

«Чому впав рейтинг Сухомлина? Це можна пояснити двома моментами. Перший це його зовнішня реклама, яку активно обговорюють житомиряни: борди «було – стало» суперечать реальному стану речей. Другий момент: в його команді відбуваються нехороші для нього зміни», – каже Ірина Тітова.

Зростання популярності Віктора Євдокимова пов’язують з підтримкою, яку ректору Житомирської політехніки публічно висловив президент Володимир Зеленський. «Чому відбулося таке зростання Віктора Євдокимова? Перше: 31 серпня відбувся з’їзд партії «Слуга народу», де його було представлено як кандидата. Друге: приїзд Володимира Зеленського до Житомира. Саме ці дві події суттєво додали йому відсотків», – коментує Ірина Тітова.

Вже зараз можна впевнено прогнозувати, що вибори міського голови у Житомирі відбудуться у два тури. Адже діючий міський голова не набирає 50%, необхідні для перемоги у першому турі. І, судячи з динаміки електоральних симпатій, сподіватися на диво Сергію Сухомлину не варто. Разом з тим рейтинг Віктора Євдокимова вже перетнув позначку у 9%. Якби вибори відбулися у найближчу неділю, у другий тур вийшли б саме Сухомлин та Євдокимов.

Будьте першим, хто прокоментував "Рейтинг Євдокимова швидко росте, рейтинг Сухомлина швидко падає – Комітет виборців України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*