Рятувальники Житомирщини провели у Гідропарку всеукраїнську благодійну акцію «Врятувати Алісу Шевчик» (ВІДЕО)

29 травня в рамках підтримки Всеукраїнської акції «Врятувати Алісу Шевчик!» рятувальники Житомирщини разом з колегами усієї країни об’єднали свої зусилля, аби допомогти піротехніку з Кривого Рогу у порятунку його 5-місячної доньки, яка має рідкісне захворювання (СМА). Про це повідомляє ГУ ДСНС у Житомирській області. 

У Гідропарку фахівці ДСНС розгорнули чотири майданчики з майстер-класами для відпочиваючих. На першому діти з батьками могли познайомитися та випробувати на собі бойове спорядження, за допомогою якого фахівці ДСНС рятують людей та ліквідовують ДТП, визволяють потерпілих та надають допомогу в екстремальних і аварійних ситуаціях. Малеча і на собі випробувала, яка нелегка робота рятувальників.

Другий майданчик обладнали як «мінне поле». Там діти разом з піротехніками шукали боєприпаси у касках та бронежилетах. На третій локації психолог ДСНС перевіряв знання підростаючого покоління з правил безпечної поведінки, давав корисні поради на випадок різних життєвих ситуацій та за правильні відповіді нагороджував цінними подарунками. Четвертий майданчик перетворився на місце проведення пожежної естафети для юних вогнеборців, де дітвора змагалася між собою на спритність в одяганні бойового одягу та, долаючи перешкоди, на фініші збивала струменем води м’яч. 

“Усі учасники отримали абетки безпеки, заохочувальні подарунки та були розчулені історією 5-місячної Аліси Шевчик, в підтримку якої сьогодні проведено благодійну акцію. Адже дівчинка має рідкісне захворювання — «Спінальну м’язову атрофію» 1-го типу та потребує дороговартісного лікування. В Україні немає препаратів для лікування або хоча б підтримки задовільного стану з таким діагнозом. Єдиний шанс — лікування в США, а точніше, всього один укол вартістю більше 2-х мільйонів доларів — препарат «Zolgensma», який дає шанс не залежати від постійного лікування”, – йдеться у повідомленні. 

Батько Аліси піротехнік ДСНС, а мама — фельдшер швидкої допомоги. Їхня робота — допомагати людям. Однак біда прийшла до них в дім, і тепер вони потребують допомоги.

Під час акції волонтери роздавали відпочиваючим листівки, в яких зазначена інформація стосовно хвороби дівчинки та QR-код, за яким можна перейти на сайт та дізнатись реквізити, щоб перерахувати кошти для Аліси. Пам’ятаймо, що кожна гривня може стати рятівною. Рятувальники всієї країни закликають відгукнутися та зберегти маленьке життя.

Реквізити, за якими можна допомогти Алісі повноцінно жити:

ПриватБанк — 4149 4391 0232 9996 (Шевчик Галина Вікторівна)

Monobank — 5375 4141 0823 2736 (Шевчик Галина Вікторівна)

ПУМБ — 4314 1401 0266 0575 UA983348510000026204112937992 (Шевчик Галина Вікторівна)

Укрсиббанк — 5354 3230 9182 2533 UA933510050000026209808889427 (Шевчик Олексій Юрійович)

Сторінка допомоги Алісі в Instagram: https://www.instagram.com/save.little.alice/ 

Будьте першим, хто прокоментував "Рятувальники Житомирщини провели у Гідропарку всеукраїнську благодійну акцію «Врятувати Алісу Шевчик» (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*