Рік Металевого Щура: кольори, гороскоп та подарунки

406661 1 777x437 - Рік Металевого Щура: кольори, гороскоп та подарунки

Вже зовсім скоро ми будемо зустрічати Новий 2020 рік. За китайським календарем покровителем 2020 року стане Білий Металевий Щур. Згідно з гороскопом Щури вважаються хитрими реалістами, які здатні швидко адаптуватися до будь-яких умов, вони талановиті, дотепні. Метал додає цьому знаку наполегливості, а також величезне бажання досягти матеріального благополуччя та займатися глобальними проєктами. То ж як задобрити господаря цього року, щоб він приніс у наш дім благополуччя, і що чекає на інших представників знаків зодіаку?


КОЛЬОРИ
Перш за все потрібно вибирати правильні кольори одягу для святкування Нового 2020 року, адже вбрання, яке ви оберете, може вплинути на ваше життя і принести удачу. Кольори Нового року — білий, світло-сірий, сріблястий, сталевий і чорний. Також серед улюблених відтінків Білого Сталевого Щура — слонова кістка, еркю, нефритовий, ліловий, персиковий. Що ж принесе вам кожний з кольорів?

 • Білий — допоможе залучити багатство і успіх. Не забувайте, що, крім одягу білого кольору, символ року любить чистоту помислів і дій, тому 2020 рік слід зустрічати з чистим серцем. Залиште в минулому всі образи, злість і невдоволення. І Білий Щур буде сприяти вашому щастю.
 • Якщо хочете зустріти любов у Новому році — вам підійдуть відтінки від молочного до світло-сірого.
 • Сріблястий — для успіху і везіння. Фортуна любить сміливих: тих, хто вміє ризикувати і не бажає відсиджуватися в куточку. Сяйте в Новорічну ніч 2020 року, і Білий Щур принесе вам удачу!
 • Сталевий з переходом в графітовий — для тих, хто бажає відновити душевні сили і рівновагу.
 • Чорний — щоб в домі запанувала позитивна атмосфера.
Znimok ekranu 2019 12 02 14 21 37 - Рік Металевого Щура: кольори, гороскоп та подарунки

ПОДАРУНКИ
Важливим аспектом є і подарунки. На новий рік утримайтеся від дрібничок та безглуздих речей, краще зробіть сюрприз, який буде корисним. Список того, що не можна дарувати на Новий рік 2020:

 • Шампуні, парфуми, гелі для душу, а також алкоголь. Все, що має форму рідини. Якщо ви на 100 відсотків впевнені, що саме такий подарунок потрібен людині, тоді можна зробити виняток.
 • Котики та змії. Пам’ятаємо, що Щур негативно до них ставиться, тому уникаємо навіть речей з їх зображенням.
 • Живі щури — теж погана ідея. Вони можуть принести в 2020 році невдачу людині, якій ви їх подарували, і вам самим.
 • Скляні предмети. Їх не можна дарувати, бо Щур боїться гострих осколків.
 • Різні м’які іграшки та статуетки. Ви можете їх додати до подарунка як приємний бонус, але вони не повинні стати основним презентом на Новий рік 2020.
i e1577278023223 - Рік Металевого Щура: кольори, гороскоп та подарунки

ГОРОСКОП НА 2020 рік

 • БИК. Якщо ви народилися в рік Бика, вашому знаку досить легко знайти спільну мову з покровителем 2020 року – Щуром. Господар наступних 366 днів буде до вас прихильним. Вже на початку року ви отримаєте можливість для кар’єрного зростання і просування службовою драбиною. Деяким Бикам доведеться змінити роботу і зайнятися саморозвитком. На «любовному фронті», на вас також чекають приємні зміни. Представникам знаку, яким ще не пощастило зустріти свою половинку, китайський гороскоп на 2020 рік обіцяє нове знайомство. Можливо, в майбутньому воно переросте в тривалі і міцні відносини. Сімейним Бикам вдасться забути про старі образи і налагодити стосунки з близькою людиною.
 • ТИГР. Для Тигрів наступний 2020 рік перетвориться на певну гонку за щастям і благополуччям. Однак, у другій половині року ви отримаєте гідну винагороду. Ваш фінансовий стан значно покращиться, а в роботі з’являться нові перспективи. Відносно особистого життя, то у сімейних Тигрів все буде стабільно і рівно. У 2020 році вам не варто побоюватися потрясінь і криз у відносинах. Однак у вас з’явиться достатньо часу, щоб «попрацювати» над гармонією і романтикою. У Тигрів, які поки що гуляють без пари, буде можливість зустріти свою другу половинку. Бажаємо успіху!
 • КРОЛИК. Кроликам у 2020 році буде досить складно «співіснувати» зі Щуром та його впертим характером. Китайський гороскоп на наступний рік пророкує представникам цього знаку деякі складності, як в робочій сфері, так і у відносинах з оточуючими. Щоб уникнути психологічних криз і непередбачуваних ситуацій зі здоров’ям, приділіть час профілактиці. Регулярно відвідуйте стоматолога та інших лікарів, не забудьте про відпочинок і збалансоване харчування. До середини 2020 року у Кроликів з’явиться можливість поліпшити своє фінансове становище. Якщо для цього доведеться змінити роботу – наважуйтесь, перед вами відкриються небачені перспективи. Є ймовірність, що ваше нове заняття принесе вам не тільки фінансове благополуччя, а й творче задоволення. У сімейному житті у Кроликів почне все налагоджуватися, а самотніх представників знаку очікують нові знайомства.
lyubov12 650x520 - Рік Металевого Щура: кольори, гороскоп та подарунки
 • ДРАКОН. У 2020 році Драконів очікує стабільність і гармонія. Не виключено, що у вас з’явитися кілька приводів для тріумфу і самореалізації. Однак варто залишатися пильним – від стресів і травм ніхто не застрахований. Фінансова Фортуна посміхнеться в майбутньому році Драконам-бізнесменам. Також Металевий Щур приверне удачу до тих, хто тільки збирається відкривати свою справу. Драконам всіх професій астрологи рекомендують утриматися від марнотратства, не накопичувати боргів і не купувати речі без особливої ​​потреби. Що стосується любовної сфери, то сімейним представникам знаку варто урізноманітнити в майбутньому році своє сексуальне життя. А ось у вільних Драконів не буде відбою від прихильниць і шанувальників. Так що різноманітності в особистому житті їм в 2020 не позичати!
 • ЗМІЯ. Представникам зміїного знаку Щур не дозволить маніпулювати собою і вже точно талісман року не захоче бути з’їденим Змією. Тому приготуйтеся до дрібних невдач в рік Щура. Однак всі негаразди будуть мати стихійний характер і гарантовано улагодяться до закінчення 2020 року. Представникам зміїного знаку Щур не дозволить маніпулювати собою і вже точно талісман року не захоче бути з’їденим Змією. Тому приготуйтеся до дрібних невдач в рік Щура. Однак всі негаразди будуть мати стихійний характер і гарантовано улагодяться до закінчення 2020 року. В особистому житті представників знаку Змії чекає стабільність. Тим, хто ще не знайшов свою другу половинку, вже на початку 2020 року зірки обіцяють доленосну зустріч.
 • КІНЬ. Кінь і Щур – можливо, і не найкращі друзі, але порозумітися між собою вони, все ж здатні. Східний гороскоп на 2020 рік рекомендує представникам знаку Коня не економити на своєму дозвіллі та берегти здоров’я. Фізичні навантаження повинні співпадати з вашими можливостями, а лікування хронічних захворювань – своєчасним і регулярним. В області фінансів у Коней розпочнеться період стабільності і накопичення капіталу. Але добре подумайте, перш ніж зробити велику покупку або вкласти гроші в бізнес. У професійній діяльності на вас чекає активний період нагромадження знань і трудового досвіду. Можливо, ці навички в майбутньому відіграють важливу роль у вашому кар’єрному просуванні. На любовному фронті у Коней в 2020 році буде багато романтики і корисних сімейних активностей. У вільних представників знаку особисте життя помітно налагодитися.
1121863189 e1577278408579 - Рік Металевого Щура: кольори, гороскоп та подарунки
 • ВІВЦЯ. Представникам знаку Вівці в 2020 році слід проявити рішучість. Це стосується, як професійної діяльності, так і особистого життя. Не чекайте, що хтось прийде і зробить за вас вашу ж роботу. Те ж саме можна сказати і про ваше здоров’я – не забувайте відвідувати лікарів і вчасно проходити обстеження. Слідкуйте за харчуванням і не ігноруйте фізичні навантаження. Рік буде насиченим в професійному плані та щедрим на різного роду події. Представникам знаку Вівці, що перебувають в пошуку роботи, слід звернути увагу на професії, пов’язані з комунікацією і спілкуванням з людьми. 2020 рік – найкращий час, щоб вийти зі своєї зони комфорту і спробувати себе в новій діяльності. Ваші старання не залишаться без нагороди. Наступного року Вівці не будуть відчувати фінансові труднощі. Однак для досягнення повної фінансової незалежності постарайтеся бути більш економними і ощадливими. В особистому житті у вільних представників знаку плануються зміни – в 2020 році деякі з них зіграють весілля. А ось сімейним Вівцям слід попрацювати над відносинами – гармонія і взаєморозуміння не приходять самі собою.
 • МАВПА. Представникам знаку Мавп зірки рекомендують в 2020 році не розслаблятися, хоча можливостей для цього у них буде більш ніж достатньо. Згідно зі східним гороскопом, Мавп очікує легкий і приємний рік, наповнений новими можливостями і перспективами. Щоб ваша енергійність і природна активність не покидали вас, у 2020 році вам слід розлучитися з деякими шкідливими звичками. Також вам краще зменшити свій апетит – як у прямому, так і в переносному значенні цього слова. Менше жирної їжі і вуглеводів – більше овочів і білків! Менше слів і нездійсненних ілюзій – більше діла і реальних кроків до професійного росту. Тим паче, що талісман року буде вам в цьому допомагати. У відносинах з партнером у Мавп передбачається період емоційних потрясінь і пристрастей. Можливі розставання з другою половинкою, або, навпаки, відновлення розірваних зв’язків з колишніми коханими. Сімейним представникам знаку, можливо, доведеться пережити кілька випробувань, то тільки ваша мудрість і терпіння допоможуть налагодити контакт.
 • ПІВЕНЬ. Гороскоп на 2020 рік віщує Півням деякі труднощі, однак, позитивні моменти будуть переважати. Ваше фізичне здоров’я і самопочуття не змусять вас хвилюватися. Однак, це не означає, що слід «запускати» себе і не вживати профілактичних заходів там, де вони необхідні. У будь-якому випадку, планові походи до лікарів, режим сну і фізичні навантаження ніхто не відміняв. У фінансовому плані у Півнів настане період стабільності, проте для цього деяким представникам знаку доведеться опанувати нові джерела доходу. У роботі вам слід проявити старанність і цілеспрямованість – вони вам дуже знадобляться в 2020 році! Астрологи рекомендують Півням краще придивитися до свого колективу – у вашому оточенні є заздрісники і дрібні інтригани. Так що про свої плани і професійні успіхи краще мовчати. В особистих і, особливо, сімейних відносинах, Півням доведеться вислухати чимало претензій. І тут вам слід проявити свою поступливість і дипломатичність. Навіть якщо вам здаватиметься, що шансів побороти конфлікти вже немає, до осені ситуація налагодиться. У вільних Півнів з’явиться можливість зустріти хорошу людину і побудувати з нею міцний і надійний союз.
206e938ab491de0f5f7b16cc00ea643b 1024x683 - Рік Металевого Щура: кольори, гороскоп та подарунки
 • СОБАКА. Собакам в 2020 році слід побоюватися перевтоми, так що добре подумайте, перш ніж в черговий раз працювати понаднормово. Не переоцінюйте своїх фізичних можливостей, адже життя буде підкидати вам все нові і нові турботи. Пам’ятайте, що головне ваше зобов’язання – це берегти своє здоров’я. У 2020 році у Собак не передбачається великих фінансових витрат, однак і доходи не зростуть, принаймні в першому півріччі. А ось ближче до осені-зими є ймовірність отримати несподіваний прибуток – витратьте ці гроші на сім’ю. В кар’єрній сфері на вас чекає кілька нових проектів, більшість з яких увінчаються успіхом. У сімейному житті Собакам рекомендується бути більш стриманими і не піддаватися емоціям. Це вбереже ваш союз від негараздів і невдач. А ось сексуальній сфері слід приділити особливу увагу – проявіть чуттєвість і прихильність до свого партнера. У вільних представників знаку на горизонті з’являться нові знайомства та романтичні стосунки.
 • СВИНЯ. Представникам знаку Свині або Кабана відкриються перспективи для реалізації нестандартних проектів. 2020 рік пройде під символом удачі і позитиву. В період міжсезоння варто поберегти себе від застудних захворювань і побавити приємним відпочинком. А ось у професійній сфері вам розслабитися не вийде – китайський гороскоп на 2020 рік обіцяє Свинкам великі трудовитрати і реальні перспективи. Однак і нагорода за вашу старанність не змусить себе чекати – у фінансовому плані у вас буде все більше, ніж стабільно. В особистих стосунках візьміть ініціативу свої руки і вирішіть для себе, чого ви хочете. Сімейним представникам знаку Свині варто попрацювати над романтикою і поліпшенням якості спільного життя. Ті, хто ще не зустрів пару, в цьому році отримають таку можливість.
 • ЩУР. Представників знаку Щура очікує вдалий рік, як в професійному, так і в особистому плані. На правах талісману 2020 року Щур зможе зробити свій рік цікавим і плідним. Однак астрологи рекомендують поберегти в цей період свою нервову систему і відсторонитися від стресів. У фінансовому плані 2020 рік буде для Щурів успішним: не виключено, що вам пощастить зібрати пристойну суму грошей. На роботі на вас чекає підвищення, зміцнення корисних зв’язків і власного авторитету. В особистому житті можливий перехід на новий, більш глибинний рівень взаємовідносин з партнером. Деякі представники знаку з’єднають в цьому році свою долю з коханою людиною. І шлюб виявиться вдалим.

Будьте першим, хто прокоментував "Рік Металевого Щура: кольори, гороскоп та подарунки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*