Різдвяний подарунок: тепер житомиряни можуть оформити монетизацію субсидій у будь-який час

64443406 770x437 - Різдвяний подарунок: тепер житомиряни можуть оформити монетизацію субсидій у будь-який час

Відтепер,  з 1 січня 2020 року, житомиряни можуть оформити монетизацію субсидій у будь-який час. Норму про термін подачі заяви до початку опалювального сезону скасовано. Про це повідомила Житомирська міська рада:

“З урахуванням позиції місцевих органів з 01 січня пільгові категорії українців можуть перейти на готівкову грошову форму виплат на житлово-комунальні послуги у будь-який час. Норму про термін подачі заяви до початку опалювального сезону (до 15 жовтня) скасовано. Рішення про зміни до процедури переходу на монетизовану форму виплат Уряд прийняв 27 грудня. Нагадуємо, що після зняття коштів пільги обов’язком громадян є їх цільове застосування, а саме проведення розрахунку за надані житлово — комунальні послуги, адже це є запорукою стабільного їх надання”. 

Із заявою про зміни форми виплат пільг потрібно звернутися до управління соціального захисту населення Богунського чи Корольовського районів департаменту соціальної політики міської ради.

При собі необхідно мати:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • документ, що надає право на пільги;
  • реквізити рахунку в «Ощадбанку» для перерахування коштів нарахованої пільги.


Будьте першим, хто прокоментував "Різдвяний подарунок: тепер житомиряни можуть оформити монетизацію субсидій у будь-який час"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*