Сьогодні, 25 грудня, християни західного обряду відзначають Різдво. І сьогоднішнє свято в Україні не таке, як завжди.
Наші захисники й захисниці у святий день продовжують боронити Україну, перебуваючи за сотні кілометрів від своїх осель. Родини, розділені війною, не можуть зібратися за святковим столом. Саме тому сьогодні ми згадуємо кожного з наших героїв, хто дарує нам надію та наближає Перемогу. Ми дякуємо за їх щоденний подвиг. Зараз кожен з нас чи то у родинному колі, чи у сховищі, зі світлом чи дивлячись на полум’я свічки, молиться за життя й здоров’я тих, хто боронить нас, за майбутнє України.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-25_09-23-47.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-25_09-23-47-3-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-25_09-23-47-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-25_09-23-46-2.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-25_09-23-46-768x1024.jpg)
Росіяни влаштовують на кордоні Білорусі «каруселі», щоб тримати в напрузі ЗСУ
Будьте першим, хто прокоментував "Різдво в окопах: вітаємо українців зі святом! (ФОТО)"