Родина у розпачі: в Житомирі розшукують безвісно зниклого чоловіка (ФОТО)

Screenshot 3 2 - Родина у розпачі: в Житомирі розшукують безвісно зниклого чоловіка  (ФОТО)

Інформація про розшук жителя обласного центру була оприлюднена у “Фейсбуці”.

Користувачка мережі Александра Межова оприлюднила допис, в якому закликає жителів міста Житомира допомогти у встановленні місця знаходження її чоловіка – Омельчука Максима Вікторовича.

Згідно публікації, ще уранці 9 січня житомирянин пішов на роботу та зник. Мобільний телефон чоловіка вимкнений, на зв`язок він не виходив і на роботі того дня так і не з`явився.

“9 січня мій чоловік Омельчук Максим Вікторович рано вранці пішов на роботу і пропав. Телефон вимкнений. За весь час на зв’язок не виходив. Можливо хтось бачив його або знає про його місцеперебування прошу повідомити! Носить окуляри. Був одягнений в синю куртку, темно сині джинси і сині черевики. На плечах чорний рюкзак.”, – йдеться у тексті публікації.

81986151 2714075978671847 6515907103943557120 n - Родина у розпачі: в Житомирі розшукують безвісно зниклого чоловіка  (ФОТО)

Придивіться уважно на фото. Якщо Ви маєте будь-яку інформацію про можливе місце знаходження розшукуваного, зателефонуйте за номером телефону: 0632901817 (дружина Олександра) або повідомте про це до відділку поліції.


Будьте першим, хто прокоментував "Родина у розпачі: в Житомирі розшукують безвісно зниклого чоловіка (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*