Родина з Житомирщини презентувала вражаючу виставку портретів «Сила погляду» (ФОТО)

Сьогодні, 5 лютого, у Домі української культури відбулася презентація персональної виставки портретів Ганни та Віктора Бугири «Сила погляду».

Ганна та Віктор — брат та сестра. Вони малюють з дитинства, адже у творчій родині по-іншому неможливо, любов до малювання перейшла від мами. 

На виставці представлено 25 портретів, чорні — Віктора, кольорові — Ганни. 

Ганна Бугира зізнається, що кожну свою картину дуже добре знає,і кожна з них — особлива:

«Це портрети відомих і звичайних людей. На картини надихають люди, адже кожен з нас індивідуальний, в кожного є своя „родзинка“, і це хочеться передати. Дуже важливо передати погляд, бо поглядом можна сказати набагато більше слів. Кожна моя робота особлива, і коли я дивлюся на них, можу згадати, коли і як її малювала, під впливом яких емоцій. У нас з братом дуже відрізняються картини, техніки ми використовуємо подібні, але виходить все одно інакше, адже у кожного своє бачення».

З поміж усіх своїх робіт ВІктор виділяє портрет подруги:

«Мої портрети виконані в техніці гризайль. Найдовше малював картину подруги, яка сьогодні присутня на виставці. У неї дуже цікаві риси обличчя та гарне волосся. На створення усіх цих робіт пішло 4 роки. З усіх робіт моєї сестри мені найбільше сподобалася картина, де дівчина з різнокольоровим волоссям пише на пергаменті, досить цікаві кольори, а ще графіка і надписи, це дуже скомпонована робота». 

Триватиме виставка до 17 лютого, тому кожен бажаючий може побачити і відчути «Силу погляду».

Будьте першим, хто прокоментував "Родина з Житомирщини презентувала вражаючу виставку портретів «Сила погляду» (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*