Роль Шойгу тепер виконує головний “вагнерівець” Пригожин

Міністр оборони рф Сергій Шойгу вже давно зник з інформаційного поля. Спочатку російський генерал перестав з’являтися на людях, потім на екранах, а потім зникла і згадка про самого очільника оборонного відомства.

Пояснити таку ситуацію не важко, адже засобам масової інформації давно стало відомо про погіршення стану здоров’я Шойгу, невдоволення ним путіна, а потім і про його відсторонення від керівництва.

Наразі, за інформацією Інституту з вивчення війни, Шойгу неофіційно замінив Євген Пригожин, власник ПВК “Вагнер”. Саме він нині керує військовою операцією.

«Пригожин є близькою довіреною особою Путіна, і його відносини з блогерами можуть допомогти зберегти підтримку військових зусиль Кремля, водночас викидаючи Шойгу та міністерство оборони Росії за поразку у Харківській області», – йдеться у матеріалі ISW.

Більше того, на сьогодні є підтверджена інформація, що Пригожин, аби допомогти уникнути тотальної мобілізації на росії, проти якої налаштоване населення держави-агресора, поповнює запаси рашистських вояків арештантами колоній.

Будьте першим, хто прокоментував "Роль Шойгу тепер виконує головний “вагнерівець” Пригожин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*