росія може готувати операцію з дестабілізації не лише Придністров’я, а і всієї Молдови – ISW

росія може готувати операцію з дестабілізації не лише Придністров'я, а і всієї Молдови – ISW

В Інституті вивчення війни повідомили, що окупанти в Придністров’ї, можливо, створюють інформаційні умови для можливої операції в рамках ширших зусиль кремля з дестабілізації Молдови. Очікується, що це буде провокація під чужим прапором.

Так зване міністерство державної безпеки Придністров’я 12 січня опублікувало пресреліз, у якому стверджується, що молдавські спецназівці нібито готують спеціальні бойові групи чисельністю понад 60 осіб для руйнування критично важливих об’єктів.

Також повідомляється, що молдавські сили буцімто готують диверсії на військових об’єктах, і на додачу захоплення чи знищення високопосадовців та співробітників правоохоронних органів квазідержави.

В Інституті вивчення війни раніше писали, що так зване міністерство державної безпеки Придністров’я – це організація, у якій домінують росіяни. 

МДБ та офіційні особи окупованого Придністров’я раніше робили схожі панічні заяви. Скоріше за все, так Кремль створює інформаційні умови для своїх провокацій, спрямованих на дестабілізацію Молдови.

Нагадаємо, Молдова боїться російського вторгнення.

Будьте першим, хто прокоментував "росія може готувати операцію з дестабілізації не лише Придністров’я, а і всієї Молдови – ISW"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*