росія може накопичувати сили, щоб завдати ракетного удару перед річницею вторгнення в Україну

У Повітряних силах розповіли, що росія скорочує інтервали обстрілів, щоб показати якісь результати путіну перед річницею вторгнення до України. Крайніми датами атаки є 23-24 лютого. Також у ці дні можливі провокації з боку окупантів.

Про це повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Вони постійно спішать щось довести Путіну, чи він сам хоче довести. Так, ми вже звикли, що до певних дат йде це. Тут вже бачите – терміни починають тиснути. Вони хочуть до 23-го лютого – це у них день захисника вітчизни, а наступний день – це річниця вторгнення в Україну, яку вони хочуть захопити. От можливо і скорочують терміни обстрілів, щоб найбільше дошкулити Україні. Можна прогнозувати, що 23-24 число, це крайні дати, коли можливі масштабні обстріли від росіян», – сказав він.

Низка аналітиків та військових експертів вважають, що росія після невдач у наземних операціях може зробити ставку на повітряно-космічні сили. Для цього росіяни напередодні річниці початку повномасштабного вторгнення до України почали стягувати бойові літаки і гелікоптери до українських кордонів. 

Нагадаємо, російські терористи готуються до нового наступу на Сумщину.

Будьте першим, хто прокоментував "росія може накопичувати сили, щоб завдати ракетного удару перед річницею вторгнення в Україну"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*