Росія не очікувала такого опору: військовий журналіст зробив підбірку інформації з російських пабліків

Український військовий журналіст Андрій Цаплієнко зібрав актуальну інформацію з російських пабліків де пишуть про дії ворога. Інформація оприлюднена в його телеграм каналі.

Зокрема, російські пабліки пишуть, що цієї ночі відбулася нарада. Путін на Уралі. Бізнесменів скликають спеціально на наради, щоби ніхто не полетів у паніці. Із аеропортів на приватних бортах їх не випускають.

Обговорюють фінансові втрати. День війни з Україною Росії обходиться у 20 млрд доларів. Путін лютує. Був упевнений, що це буде легка прогулянка.

Ракет мало. Вистачить на 3-4 дні, тому їх бережуть. Зброї нема. Тульський завод та інші 2 заводи Ротенберга неспроможні виконати замовлення зброю, гвинтівки та кулі. Фізично, зброї не вистачає. Наступну зброю реально отримати лише через 3-4 місяці. 

Обговорили, що якщо Україна вистоїть 10 днів, то доведеться сідати на стіл переговорів. Бо не вистачає ані грошей, ані зброї, ані ресурсів. Санкцій особливо не бояться.

Альфа, сили спеціалізованих операцій ще з 18-го десь під Києвом.

Весь розрахунок на те, що візьмуть Київ і поставлять свого ставленика. І типу не доведеться витрачати ні грошей, ні військових, ні зброї.

Готують провокацію по мирному населенні. Атака дітей, жінок. Щоб посіяти паніку. Це їхній козир. Весь план – надія на паніку. І що здадуться самі чи Зеленський втече. Розраховують, що здасться перший Харків. І решта міст наслідують його приклад, щоб уникнути кровопролиття.

Проблеми у Росії з аеропортами. Нема безпілотників. Дуже засмучені втратою колони під Харковом та 200 людей загинуло. Втрати серйозні. Зустріли запеклий опір супротивника. Вони в шоці.

Будьте першим, хто прокоментував "Росія не очікувала такого опору: військовий журналіст зробив підбірку інформації з російських пабліків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*