«‎росія не причетна до війни в Україні»: Угорщина випустила абсурдний підручник з географії | Times ZT

«‎росія не причетна до війни в Україні»: Угорщина випустила абсурдний підручник з географії

В Угорщині державний центр розробив підручник географії для 8-го класу, переповнений антиукраїнською пропагандою та перекрученими фактами, здатний налаштувати школярів на вороже ставлення до України.

У підручнику угорських школярів переконують, що в Україні точиться громадянська війна, до якої росія не причетна.

«‎У багатонаціональній Україні розподіл по території національностей дуже нерівномірний. Більшість – це українці за національністю, але на сході країни значна частка росіян, а на Кримському півострові вони становлять більшість. Дві східнослов’янські мови (російська, українська) дуже подібні, а п’ята частина населення розмовляє змішаною російсько-українською мовою. Попри це, дві етнічні групи часто ворогують одна з одною. Їхнє протистояння також спровокувало збройний конфлікт за Кримський півострів», – стверджують угорські псевдогеографи.

Допис супроводжується малюнком, на якому Україну розривають російський ведмідь та чоловіки в символіці США і Євросоюзу. Школярів при цьому запитують: «Кому з них має належати Україна?».

Нагадаємо, путін планує відвідати Донбас.

Будьте першим, хто прокоментував "«‎росія не причетна до війни в Україні»: Угорщина випустила абсурдний підручник з географії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*