росія не визнає, що ЗСУ вгатили по аеродрому в Криму – ISW | Times ZT

росія не визнає, що ЗСУ вгатили по аеродрому в Криму – ISW

Поки що кремль не звинувачує Україну в завданні ударів по захопленому росіянами військовому аеродрому «Саки» в Новофедорівці, оскільки це б продемонструвало неефективність російських систем протиповітряної оборони. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

«У кремля немає жодних мотивів звинувачувати Україну в завдання ударів, оскільки такі удари продемонстрували б неефективність російських систем протиповітряної оборони, що вже показало українське затоплення “москви“», – йдеться в документі.

росіяни вимушені в паніці робити будь-які кроки, щоб відволікти увагу від своєї поразки щодо Криму. Саме тому, в екстреному порядку орки запросили на 11 серпня засідання Ради безпеки ООН. Як зазначають москальські ЗМІ, це пов’язано нібито з «ударами Києва по Запорізькій АЕС».  

Як доповідач росія хотіла б бачити гендиректора МАГАТЕ Гроссі. Наразі росія почала реалізовувати план щодо підключення Запорізької АЕС до російської енергосистеми та відключення її від української.  

«Щоб переключити ЗАЕС на Крим, їй потрібно вимкнути весь південь України – окуповані частини Херсонської та Запорізької областей. Після цього вони починають знову заживлювати області від підстанції в Джанкої, поступово доходять до Каховської, а потім заживлювати ЗАЕС. Після чого ЗАЕС вже буде неможливо підключити до української енергосистеми, вона залишиться на російській частоті», – заявив голова «Енергоатому» Петро Котін. 

Нагадаємо, які наслідки матиме підрив росіянами Запорізької АЕС.

Будьте першим, хто прокоментував "росія не визнає, що ЗСУ вгатили по аеродрому в Криму – ISW"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*